Magdalena Boczarska ambasadorką marki Apart

Magdalena Boczarska ambasadorką marki Apart

Trendy 2023-03-15 PRZECZYTASZ W W 2 MINUTY

Wiosenno-letnia kampania marki Apart to premierowa odsłona wzorów oraz modeli biżuteryjnych, a jednocześnie debiutowa rola nowej ambasadorki marki. Magdalena Boczarska, która na co dzień olśniewa nie tylko urodą, ale także osobowością, stylem i talentem, tym razem zachwyciła prezentując najnowsze biżuteryjne trendy Apart na tegoroczną wiosnę i lato. A to wszystko w hiszpańskich plenerach Walencji i Madrytu.

Sesja marki Apart z udziałem Magdy Boczarskiej:

  • Wiosenno-letnia kampania Apart z udziałem Magdaleny Boczarskiej została zrealizowana w Hiszpanii. Aktorka podczas sesji w stylu lat 70-tych zaprezentowała się zjawiskowo.

  • Tegoroczne trendy na wiosnę i lato to biżuteria w stylu etno, ponadczasowe motywy, takie jak kwiaty i liście, motyle czy ważki, a także kolczyki-koła w różnorodnych odsłonach.

  • Nie zabrakło też diamentów, pereł i kolorów – zwłaszcza pięknie prezentują się intensywne odcienie niebieskiego i soczystej zieleni.

Najnowsza sesja zdjęciowa Apart to nie tylko piękna biżuteria i zjawiskowe plenery. To przede wszystkim niezwykła kobieta, która zadebiutowała w kampanii i dołączyła do grona ambasadorek marki. Aktorka, która olśniewa nie tylko urodą, ale także osobowością, stylem i talentem. Magdalena Boczarska.

Magdalena Boczarska nową ambasadorką Apart

Magdaleny Boczarskiej chyba nie trzeba nikomu przestawiać. Od lat zachwyca widzów, wcielając się w różnorodne role filmowe i teatralne. Jej dotychczasowa kariera to znakomicie przyjęte kreacje aktorskie w takich filmach jak „Różyczka” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Aktorka pomimo niezwykłej klasy i dojrzałości, zachowuje dziewczęcą energię i bezpretensjonalny wdzięk. Ten mariaż cech umiejętnie łączy i eksponuje w swoich stylizacjach, którymi zachwyca na co dzień oraz na czerwonym dywanie.

Sesja zdjęciowa Magdy Boczarskiej

W hiszpańskich plenerach Walencji i Madrytu Boczarska zaprezentowała najnowsze biżuteryjne trendy Apart na tegoroczną wiosnę i lato. Scenografia, którą można zobaczyć na zdjęciach z sesji nie jest przypadkowa, bowiem współgra z nią najmodniejsza biżuteria na wiosnę i lato – nietuzinkowa, intrygująca, zaskakująca formami i kolorami.

Przepięknym kadrom towarzyszą także filmy video, zrealizowane zarówno w Walencji, jak i Madrycie, dwóch niezwykle dynamicznych miastach Hiszpanii, kojarzonych z tamtejszą witalnością i radością życia.

Magdalena Boczarska jako gwiazda kampanii i ambasadorka Apart jest ucieleśnieniem charyzmy i kobiecości, definiujących filozofię marki.

Biżuteria na wiosnę i lato

Trendy na wiosnę i trendy lato 2023 to zarówno modele uniwersalne, ponadczasowe, jak i mnóstwo nowości!

Styliści Apart postawili na różnorodność, uwzględniając motywy, bez których trudno sobie wyobrazić ciepłe dni: wykonane ze srebra lub złota kwiaty i liście, motyle oraz ważki w niebanalnych odsłonach. Ciekawym akcentem są bransoletki z kolekcji Etno. Wśród kolczyków w tym sezonie dominują kolczyki-koła w różnych wariantach. Nie mogło oczywiście zabraknąć ekspresyjnych wzorów o splocie łańcucha pancerka lub paper clip, pereł, a także blasku diamentów.

Dużo w tym sezonie akcentów kolorystycznych, w tym zwłaszcza intensywne odcienie niebieskiego i soczystej zieleni. Pojawiają się pod postacią cyrkonii i elementów wykonanych ze szlifowanego szkła.

Pięknie prezentować się w tym sezonie będą także literki. W przypadku gwiazdy kampanii jest to oczywiście pierwsza litera jej imienia, czyli M.