Marta Pożarlik w Studiu Apart

Studio Apart: Biżuteria Disney na Dzień Dziecka

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2023-05-30 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Myszek Miki i Minnie nie trzeba chyba nikomu przedstawić. Bawią i wzruszają od lat. Dokładnie stu! Obecne są także w kolekcjach Disney by Apart oraz AM:PM Disney z zegarkami. Upominek z wizerunkiem znanej myszki może być doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka. Jednak jak się okazuje – wspaniale wygląda nie tylko w „dziecięcej” odsłonie.

Stylistce Marcie Pożarlik towarzyszyły w Studiu Apart dwie niezwykłe osoby, które wspólnie z ekspertką udowodniły, że biżuteria z limitowanej kolekcji Disney by Apart zjawiskowo prezentować się będzie w każdej odsłonie.

Cudzysłów

W limitowanej kolekcji Disney by Apart znaleźć możemy same cudowności, dzięki którym każda z nas ma szasnę poczuć się jak księżniczka!

Marta Pożarlik, stylistka

Marta Pożarlik zaproponowała dziecięcą stylizację, którą zwieńczyła biżuteria z Myszkami. Mała Pola założyła komplet z myszką Minnie. Z kolei w drugiej odsłonie ekspertka wspólnie z modelką Patrycją pokazały, że biżuteria z myszką Miki pięknie dopełni eleganckiej stylizacji do biura.

Elementem zwieńczającym stylizację jest zegarek AM:PM by Disney z hologramową myszką. Doskonale wygląda na kobiecym nadgarstku w eleganckim wydaniu. Z pewnością jednak dopełni także codziennej stylizacji.

Limitowana edycja wzorów z myszkami Miki i Minnie, zaprojektowanych z okazji jubileuszu Disneya, nawiązuje do wizerunków Myszek z lat 30. ubiegłego wieku. Miki pojawia się w klasycznej, doskonale wszystkim znanej odsłonie. U Minnie zaś zobaczyć można kwiatka wpiętego w kapelusz – w tamtych czasach Myszka pojawiała się z nim częściej niż z kokardką!

CZYTAJ WIĘCEJ: Wyjątkowa biżuteria na 100 urodziny Disneya

Biżuterię z myszką Miki i Minnie znaleźć można na apart.pl oraz w naszych Salonach. Specjalny link ze wszystkimi wzorami i modelami, które pojawiły się w odcinku, umieściliśmy w opisie pod tym materiałem wideo na naszym kanale na YT.

Kolekcja Disney by Apart to jednak nie tylko myszki w limitowanej odsłonie. Znaleźć w niej można przeróżne wzory i modele z disnejowskimi bohaterami. Będą stanowiły urokliwy dodatek dla każdej z nas. Dostępne są złote i srebrne wzory, zarówno ze zdobieniami, jak i gładkie.

Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków Studia Apart. Czekają tam na Was spotkania ze stylistami, ekspertami i gwiazdami. Do zobaczenia!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora