Studio Apart: Marki biżuteryjne w ofercie

Studio Apart: Marki biżuteryjne w ofercie

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2023-12-05 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

W Apart elegancja spotyka się z nowoczesnym designem. Wśród licznych marek dostępnych w asortymencie, każda odznacza się unikalnym stylem, oferując coś wyjątkowego dla miłośników zarówno klasycznej, jak i awangardowej biżuterii. Elixa, Artelioni, Aztorin – czym wyróżnia się każda z marek?

Współpracując z markami o wyrazistym i określonym stylu, Apart umożliwia swoim klientom podkreślenie własnej osobowości i stylu przez odpowiednio dobraną biżuterię. Agnieszka Marzec opowiedziała w Studiu Apart o asortymencie dostępnym w poszczególnych markach i sposobie, w jaki poszczególne wzory i modele najlepiej odzwierciedlają indywidualne preferencje każdego. Podkreśliła, że różnorodność marek dostępnych w Apart pozwala na stworzenie bardziej osobistego i wyjątkowego stylu, pokazując, że biżuteria to nie tylko dodatek, ale istotny element każdej stylizacji.

Cudzysłów

Apart współpracuje z markami, z których każda charakteryzuje się określonym, wyrazistym stylem. Dzięki idealnie dobranym dodatkom podkreślenie swojego looku i charakteru będzie nie tylko prostsze, ale i niezwykle przyjemne.

Elixa

Kobieta marki Elixa jest zmysłowa, świadoma swojej wartości i urody. Biżuteryjna linia Elixa powstała jako dopełnienie kolekcji zegarków marki, które zyskały ogromną popularność wśród kobiet. Dodatki marki to wyrazisty design, odważny i bezkompromisowy, mocno osadzony w aktualnych trendach, a przy tym zachowujący jej unikatowy styl.

Artelioni

Świeżość spojrzenia na biżuteryjne trendy i odwaga balansowania między modowymi tendencjami oraz różnymi stylami to cechy, które wyróżniają biżuterię marki Artelioni. W jej kolekcjach każda kobieta znajdzie dodatki idealnie współgrające z indywidualnymi oczekiwaniami.

Aztorin

Coraz częściej i coraz chętniej po biżuterie sięgają mężczyźni, więc nie można zapominać o tej grupie. Asortyment męski to przede wszystkim marka Aztorin. Atrybut siły, wytrzymałości i elegancji.

Współpraca Apart z markami o różnorodnych estetykach pozwala na szeroki wybór, zachęcając do eksplorowania różnych form i materiałów. To nie tylko szansa na znalezienie idealnego dodatku do wybranej kreacji, ale także możliwość wyrażenia swojej unikalności i niezależności w świecie mody.

Zachęcamy do wyboru biżuterii w różnych stylach, mieszania tradycji z nowoczesnością, klasyki z awangardą. Niezależnie od tego, czy preferujesz dyskretną elegancję, czy śmiałe, rzucające się w oczy projekty, Apart, a także marki Artelioni, Elixa i Aztorin, oferują biżuterię, która pomoże Ci wyrazić swoją osobowość i styl.

Biżuterię, która pojawiła się w odcinku, zebraliśmy w specjalnym linku. Znajdziecie go w opisie pod filmem na naszym kanale na YT. Wszystkie wzory i modele dostępne są także na apart.pl oraz w salonach stacjonarnych.

Pamiętajcie o subskrypcji, aby móc śledzić kolejne spotkania w Studiu Apart. Z pewnością nie zabraknie interesujących rozmów ze stylistami, ekspertami, ambasadorami marki i nie tylko!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora