Opis produktu

Nr wzoru: AB0134101C1A1

Zegarek męski

Marka: Breitling

Kolekcja Chronomat


Chronometr: Tak

Mechanizm: Automatyczny

Kaliber Breitling 01

Rezerwa chodu 70 h

Kamienie łożyskujące 47

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, wskazówkowy, mały sekundnik, tachymetr

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 42 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Dekiel: Transparentny

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa

Zapięcie Motylkowe

Wodoszczelność: 200 m

Gwarancja producenta: 5 lat


O marce Breitling

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji przy zakupie zegarka marki Breitling, nasz dedykowany doradca czeka na Państwa pod numerem telefonu 573 442 741.

Ekspert jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji.


srebrny zegarek AB0134101C1A1
white background

Stanowczo męski, a zarazem sentymentalny Chronomat B01 42 wyznacza współczesne ramy innowacyjności zachowując pierwotne wartości. Solidna, stalowa koperta o średnicy 42 mm wyposażona została w obrotowy bezel z praktyczną podziałką oraz wymiennymi oznaczeniami. Umieszczona wewnątrz czarna tarcza tworzy fenomenalny kontrast dla srebrnych liczników chronografu oraz małej sekundy. Gustownie ukryty datownik na godz. 6 pozwolił zachować klarowny design zegarka Breitling nie tracąc przy tym na jego funkcjonalności. Luminescencyjne wskazówki oraz indeksy zapewniają doskonałą czytelność w trudnych warunkach świetlnych. Unikatowa koronka ze żłobieniami do złudzenia przypomina tę, stosowaną w debiutujących modelach kolekcji Chronomat.

white background

Powrót do modeli Chronomatu sprzed lat podkreśla również bransoleta Rouleaux. Oznaczające z francuskiego słowo „wałek”, doskonale obrazuje sposób wykonania stalowej bransolety. Składająca się z licznych polerowanych oraz satynowanych elementów, tworzy niezwykle zgrabną konstrukcję o zwężającym się kształcie. Zastosowane w niej zintegrowane zapięcie motylkowe gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania szwajcarskiego zegarka. Do obsługi tej kultowej linii nie sposób było wybrać inny mechanizm niż manufakturowy kaliber B01. Precyzję pracy automatycznego werku podziwiać można przez transparentny dekiel. Wodoszczelność zegarka Breitling Chronomat B01 42 do 200 m pozwala na swobodne użytkowanie w trudnych warunkach bez obaw o uszkodzenie.

srebrny zegarek AB0134101C1A1
srebrna bransoleta zegarka AB0134101C1A1
white background

Legendarna kolekcja Chronomat uważana jest za pierwszą linię zegarków dla pilotów marki Breitling. Debiutujący w 1984 roku jako zegarek dla jednostki akrobacyjnej, dziś jest symbolem uniwersalnego chronografu i kamieniem milowym w manufakturowej historii marki Breitling. Współczesna interpretacja kolekcji Chronomat kontynuuje dumną tradycję zegarków mechanicznych gotowych sprostać najwyższym wymaganiom.

O marce

logo Breitling

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji. Léon Breitling, otwierając w 1884 roku swoją pierwszą pracownię w Jurze Szwajcarskiej, postanowił poświęcić się wąskiej i bardzo wymagającej dziedzinie, tj. konstruowaniu chronografów i precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla przemysłu, do celów naukowych i chronometrażu sportowego. Dzięki produktom wyróżniającym się najwyższą jakością i ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, marka idealnie wpisała się w potrzeby, jakie pojawiły się wraz z rozkwitem zainteresowania sportem i motoryzacją.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

Zapytaj o dostępność produktu

Zapytaj o parametry produktu

(wymagane, min. 20 znaków)