BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE II CHRONOGRAPH 44 OUTERKNOWN

M133132A1C1W1
31 800

20 x RATY 0%

Rata już od: miesięcznie


Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Breitling

Kolekcja: Superocean Heritage


Chronometr: Tak

Mechanizm: Automatyczny

Kaliber: Breitling 13

Rezerwa chodu: 48 h

Kamienie łożyskujące: 25

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, datownik, wskazówkowy, mały sekundnik, wskaźnik dnia tygodnia

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 44 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: Pasek z tworzywa sztucznego

Zapięcie: Zwykłe

Wodoszczelność: 200 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Specjalna edycja zegarka Breitling Superocean Heritage II Chronograph 44 Outerknown powstała by uczcić współpracę szwajcarskiej manufaktury z marką Outerknown, zajmującą się produkcją przyjaznej dla środowiska odzieży

Charakterystyczny design koperty podkreśla bliskie więzi kolekcji Superocean Heritage z tematyką wodną. Wykonaną ze stali kopertę o średnicy 44 mm pokryto czarną powłoką DLC zmniejszającą podatność na zarysowania oraz wyposażono w obrotowy bezel z podziałką minutową do kontrolowania czasu spędzonego pod wodą. Znajdująca się pod antyrefleksyjnym szkłem szafirowym granatowa tarcza pomimo licznych wskazań, które oferuje, zachowuje czytelny układ. Małą sekundę oraz liczniki chronografu uzupełniają okienka daty oraz dnia tygodnia. Luminescencyjne indeksy oraz wskazówki gwarantują doskonałą widoczność w niekorzystnych warunkach oświetleniowych

Wyjątkowość modelu Superocean Heritage II Chronograph 44 Outerknown podkreśla unikatowy pasek NATO. Został on wykonany z nowatorskiego włókna ECONYL®, do którego produkcji wykorzystano odpady nylonowe. Szwajcarski zegarek Breitling napędza manufakturowy mechanizm automatyczny z 48-godzinną rezerwą chodu. Wodoszczelność zegarka do 200 m pozwala na jego swobodne użytkowanie na morskich głębinach bez obaw o uszkodzenie.

Zegarki Breitling głównie kojarzą się z lotnictwem, będącym kamieniem węgielnym szwajcarskiej manufaktury. Jednak modele sygnowane legendarną literką „B” to przede wszystkim przyrządy dla profesjonalistów, wśród których wyróżnić można spore grono miłośników podwodnego świata. Kolekcja Superocean Heritage upamiętnia ponad 60-letnią tradycję zegarków dla nurków. Jeszcze lepsze, doskonalsze i bardziej zaawansowane technicznie niż kiedykolwiek, a to wszystko w klasycznie pięknym kanonie stylistycznym.

O marce

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji. Léon Breitling, otwierając w 1884 roku swoją pierwszą pracownię w Jurze Szwajcarskiej, postanowił poświęcić się wąskiej i bardzo wymagającej dziedzinie, tj. konstruowaniu chronografów i precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla przemysłu, do celów naukowych i chronometrażu sportowego. Dzięki produktom wyróżniającym się najwyższą jakością i ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, marka idealnie wpisała się w potrzeby, jakie pojawiły się wraz z rozkwitem zainteresowania sportem i motoryzacją.