Opis produktu

Nr wzoru: E121-L495

Zegarek damski

Marka: Elixa

Kolekcja Beauty


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber Miyota 1L26

Cechy: wskazówkowy

Rodzaj koperty: Stal w kolorze złota

Wymiary koperty: 32 mm

Inkrustacja kamieniami: tak

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa w kolorze złota

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


O marce Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej.


złoty zegarek E121-L495 założony na rękę
white background

Ciepłą tonację zegarka przypominającą żółte złoto kontruje chłodny blask zdobiących tarczę cyrkonii. Prosta, okrągła koperta w zestawieniu z bransoletą typu mesh wygląda zjawiskowo. Zarówno kolorystyka, jak i design modelu czynią go idealnym dodatkiem do casualowych stylizacji. Z sukcesem możesz go zestawiać z klasycznym garniturem, podkreślając swój indywidualizm. Precyzyjny, kwarcowy mechanizm gwarantuje, że zawsze będziesz na czas!

złota bransoleta zegarka E121-L495
złoty zegarek E121-L495 założony na rękę
złoty zegarek E121-L495 założony na rękę
złoty zegarek E121-L495 założony na rękę
dekiel zegarka E121-L495
złoty zegarek E121-L495 w pudełku
szkic zegara E121-L495 z wymiarami koperty

O marce

logo Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej. Wspólny jest dla nich rozpoznawalny design, a także wysoki standard wykonania i jakość materiałów. Zegarki Elixa doskonale spełniają funkcję ozdobną, ale także użytkową. Wszystkie zegarki Elixa wyposażono w japońskie lub szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, w zależności od modelu. Także takie detale, jak pokrywanie kolorem charakteryzuje wysoka jakość. Uwagę zwracają także paski – w zależności od wzoru, wykonane są z wysokogatunkowej stali, skóry, satyny lub kauczuku.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)