Opis produktu

Nr wzoru: E132-L554

Zegarek damski

Marka: Elixa

Kolekcja Beauty


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber Ronda 762

Cechy: wskazówkowy

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 40 mm

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Grawerunki na zegarkach wykonujemy na deklach.

O marce Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej.


czarny zegarek E132-L554
white background

Atrakcyjność modelu z linii Beauty określają kontrasty. Całość utrzymaną w stalowej kolorystyce kontruje czerń tarczy, a tę z kolei przełamuje biel. Zegarek intryguje także formą – duża, okrągła koperta tworzy ze sztywną i wygodną bransoletą spójną całość. Jeśli poszukujesz dodatku, którym podkreślisz rockowy charakter stylizacji ten model jest wprost idealny. Z biżuterią ze srebra lub stali o geometrycznych kształtach stworzy doskonały duet. Wysokiej klasy kwarcowy mechanizm zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu.

stalowa bransoleta czarnego zegarka E132-L554
czarny zegarek E132-L554 założony na rękę
czarny zegarek E132-L554 założony na rękę
dekiel czarnego zegarka E132-L554
czarny zegarek E132-L554
czarny zegarek E132-L554 w pudełku
szkic zegarka E132-L554 z rozmiarem koperty

O marce

logo Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej. Wspólny jest dla nich rozpoznawalny design, a także wysoki standard wykonania i jakość materiałów. Zegarki Elixa doskonale spełniają funkcję ozdobną, ale także użytkową. Wszystkie zegarki Elixa wyposażono w japońskie lub szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, w zależności od modelu. Także takie detale, jak pokrywanie kolorem charakteryzuje wysoka jakość. Uwagę zwracają także paski – w zależności od wzoru, wykonane są z wysokogatunkowej stali, skóry, satyny lub kauczuku.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)