Pióra wieczne

Sortuj wg:
Pokaż
Ilość produktów: 3

Pióro kulkowe

Często zadajemy sobie pytanie czym się różni pióro wieczne od pióra kulkowego? Pióro kulkowe to swego rodzaju hybryda pióra wiecznego i długopisu. Stalówkę w przypadku pióra kulkowego zastępuje końcówka pisząca wyposażona w kulkę. Atrament nie spływa więc bezpośrednio na papier, a właśnie na wspomnianą kulkę. Za jej pomocą przenoszony jest dopiero na powierzchnię.

Pióra kulkowe w Apart

W ofercie Apart dostępny jest szeroki wybór piór kulkowych. Te artykuły piśmiennicze cechuje niezwykła klasa i elegancja, jednak pióro kulkowe doskonale sprawdzi się do pisania na co dzień. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nie do końca czują się swobodnie pisząc piórem wiecznym. Niewątpliwie bowiem treści napisane piórem kulkowym będą wyglądały na papierze zjawiskowo.

Pióro kulkowe a długopis

Technika pisania piórem kulkowym nie odstaje zanadto od pisania długopisem, jednak różnica polega na efekcie końcowym. W przypadku pióra kulkowego mamy bowiem do czynienia z atramentem, który przeniesiony na papier nieco różnić się będzie od atramentu w długopisach. Nie oznacza to jednak różnicy w jakości, a jedynie w kwestiach wizualnych. Długopisy Parker i długopisy Waterman dostępne w Apart zapewniają jakość pisania na najwyższym poziomie.

Pióro kulkowe na prezent

Artykuły piśmiennicze – pióra wieczne jak i pióra kulkowe – to doskonały pomysł na uhonorowanie ważnej okazji. Prezent na urodziny, imieniny, ukończenie studiów czy pod choinkę? Pióro sprawdzi się idealnie. Pióro kulkowe będzie także doskonałym podarunkiem z okazji back to school – już najmłodsi uczniowie docenią tę niezwykłą i unikalną alternatywę dla długopisu.

Pióro kulkowe z grawerem

Istnieje możliwość umieszczenia pamiątkowego grawerunku na wybranych modelach piór kulkowych. Warto ją rozważyć kupując pióro kulkowe na prezent dla bliskiej osoby. Z pewnością w takiej sytuacji jego wartość sentymentalna wzrośnie.

Pióra wieczne w Apart
Pióra kulkowe w Apart
Pióra wieczne Parker
Pióra kulkowe Parker
Pióra wieczne Waterman
Długopisy Parker
Długopisy Waterman