back to school piora i dlugopisy

Back to school: pióra i długopisy

Przewodniki Zakupowe 2023-08-16 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Kolejny rok szkolny, kolejne wyzwania, kolejne przygody. Powrót do szkoły, aby w pełni się nim cieszyć, powinien być jednak dobrze przygotowany i zaplanowany. Poza jednak obowiązkową wyprawką, warto sprawić każdemu uczniowi drobny upominek, swego rodzaju amulet na szczęście, by back to school był jeszcze bardziej ekscytujący. Idealnie sprawdzą się artykuły piśmiennicze.

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Powrót do szkoły to cała gama emocji. Drobny upominek sprawi, że ten czas będzie jeszcze bardziej ekscytujący.

  • Jaki szkolny upominek wybrać? Może być to delikatna biżuteria dla dziewczynek, dziecięcy smartwatch lub eleganckie akcesoria piśmiennicze.

  • Markowe długopisy z logo Parker lub Waterman sprawią, że każdy napisany sprawdzian będzie sukcesem.

Back to school

Back to school oznacza nic innego, jak powrót do szkoły. A konkretnie – przygotowania do nowego roku szkolnego. W tym czasie trwają poszukiwania nowego tornistra, kompletowanie garderoby i akcesoriów papierniczych. Jednak warto do tego jakże przyjemnego, ale jednak zestawu obowiązków, dołożyć coś ponad obowiązkową wyprawkę.

Mowa oczywiście o drobnym upominku z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Będzie dodatkowo pozytywnie nastrajał na kolejne 10 miesięcy intensywnej nauki, ale ma także szansę stać się swego rodzaju amuletem na szczęście. I oczywiście piękną pamiątką.

W ofercie Apart znaleźć można wyjątkowe pomysły i garść podpowiedzi – z pewnością uda się wybrać coś wyjątkowego dla każdego ucznia!

CZYTAJ WIĘCEJ: Back to school w Apart

Pióra i długopisy na prezent

Wyprawka szkolna nie istnieje bez wyposażenia piórnika. Chyba każdy z nas wie, jak ważne jest odpowiednie skompletowanie artykułów piśmienniczych. Dlatego prezent dla ucznia w postaci eleganckiego długopisu lub w przypadku starszaków – wiecznego pióra, będzie z pewnością trafiony.

Stylowe pióro Parker lub Waterman będzie wyjątkowym prezentem dla nastolatka rozpoczynającego naukę w kolejnej klasie. Docenią je również uczniowie rozpoczynający kolejny etap edukacji – np. w szkole średniej czy też na studiach. Z kolei długopis Parker czy Waterman będzie gwarancją starannie zapisanych szkolnych notatek przez uczniów w każdym wieku.

Rok szkolny rozpoczynają także nauczyciele i wybór pióra lub długopisu będzie doskonałym upominkiem i dla nich.

Warto mieć na uwadze, iż jest możliwe umieszczenie na piórach i długopisach pamiątkowego grawerunku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wyjątkowy prezent: pióro wieczne lub długopis

Szkolny upominek

Elegancki długopis czy wyjątkowe pióro to tylko jeden z pomysłów na upominek na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Co jeszcze z okazji back to school?

Szukając podarku dla dziewczynek, warto spojrzeć na biżuterię z kolekcji Disney. Ponadczasowe myszki pięknie zdobić będą szkolne stylizacje na co dzień, jak i podczas ważnych uczniowskich wydarzeń. Mają szansę przypaść do gustu uczennicom na każdym etapie edukacji. Co więcej – chętnie sięgają po nie także kobiety! W Studiu Apart stylistka Marta Pożarlik pokazała, jak prezentuje się kolekcja Disney w różnych odsłonach.

ZOBACZ ODCINEK STUDIA APART: Biżuteria z kolekcji Disney

Idealnym upominkiem na rozpoczęcie roku szkolnego będzie także zegarek – tradycyjny, wskazówkowy lub wielofunkcyjny smartwatch. Nie tylko każda szkolna minuta będzie upływać radośniej, ale odpowiednio dobrany czasomierz będzie dodatkowo oryginalną ozdobą nadgarstka. Warto mieć na uwadze, że dziecięcy smartwatch spełnia dodatkowo szereg innych funkcji, jak choćby datownik, alarm, funkcja odliczania wstecznego czy możliwość kontaktu z bliskimi. Ponadto nauka zarządzania czasem i budowanie świadomości konsekwencji w razie przekroczenia go to także ważny element edukacji.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jaki zegarek wybrać dla dziecka?