Bransoletki

Delikatne złote i srebrne bransoletki, bransoletki w stylu boho, eleganckie bransoletki z diamentowym blaskiem, bransoletki nowoczesne oraz bransoletki ozdobione wyjątkowymi motywami. Bransoletki dokładnie w tak różnorodnym stylu, jak różne są upodobania kobiet, są dostępne w wielu kolekcjach Apart. Wśród najchętniej wybieranych złotych i srebrnych bransoletek z motywami oraz symbolami są bransoletki z sercem, nieskończonością, amuletami na szczęście lub imieniem. To biżuteria doskonała jako upominek na takie okazje, jak walentynki, imieniny lub urodziny. Złote bransoletki, jak również srebrne bransoletki można nosić jako samodzielny dodatek, w kompletach z pasującą biżuterią lub łączyć je kreatywnie w eklektyczne zestawy. Kilka subtelnych bransoletek na nadgarstku wygląda efektownie i intrygująco. Szczególnie prezentują się zestawione ze sobą złote bransoletki takie, jak bransoletki ozdobione diamentami i czarnymi agatami, diamentami oraz wielobarwnymi agatami, zdobione złotymi lub srebrnymi zawieszkami i barwnymi sznurkami bransoletki z kolekcji Fun Fun. W ofercie Apart nie brakuje ekskluzywnych bransoletek z białego lub żółtego złota z brylantami, diamentami, szafirami, tanzanitami, perłami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. Wśród złotych bransoletek i srebrnych bransoletek nie brakuje także wzorów w stylu minimalistycznym, romantycznym oraz intensywnie lśniących cyrkoniami; są także wpisujące się w modowe trendy bransoletki ozdobione motywami roślinnymi i kwiatowymi. Do letnich stylizacji doskonałym wyborem będą złote lub srebrne bransoletki na nogę. Wśród produktów oferowanych przez Apart są także męskie bransoletki, sygnowane przez markę Aztorin. To męska biżuteria w rockowym, wyrazistym stylu. Męskie bransoletki są wykonane ze stali szlachetnej z dodatkami ze skóry, z onyksami, tygrysim okiem, agatami, lawą, bronzytem, jaspisem i innymi materiałami dodatkowymi. Urokliwe złote i srebrne bransoletki dla młodszych i starszych dziewczynek, zdobione fantastycznymi motywami, z diamentami, kolorową emalią, cyrkoniami lub kryształami są dostępne w dziecięcych kolekcjach.

W symbolice kotwica oznacza stabilizację, pewność siebie, cierpliwość i bezpieczeństwo. Statkom natomiast pozwala zatrzymać się na morzu. Kotwica często jest jednym z motywów w biżuterii.

Bransoletka kotwica

W kolekcjach Apart znajdziemy zarówno męskie, jak i damskie bransoletki z kotwicą. Bransolety ze stali szlachetnej z kotwicą, będą ciekawym uzupełnieniem casualowej bądź marynistycznej stylizacji. Panie lubiące żeglować, zachwycą się złotą bransoletką z kotwicą i diamentem, która doskonale będzie współgrać z inną biżuterią.

Kolczyki kotwice

Oryginalnym akcentem codziennego outfitu będą srebrne kolczyki kotwice z cyrkoniami.

Naszyjnik z kotwicą

Naszyjnik ze stali szlachetnej z kotwicą, to interesujący pomysł na prezent dla wielbiciela morskich wycieczek.

Sygnet kotwica

Obecnie najmodniejszą biżuterią poszukiwaną przez mężczyzn są sygnety. Szczególną uwagę przyciąga jedna z propozycji marki Aztorinsygnet ze stali szlachetnej z kotwicą.

Najczęściej szukane