Personalizowany naszyjnik

Pomysł na prezent: personalizowany naszyjnik

Przewodniki zakupowe 2022-10-13 PRZECZYTASZ W W 2 MINUTY

Prezenty biżuteryjne, zwłaszcza te sprawiane sobie lub osobie najbliższej, to zazwyczaj trafione upominki. Poszukując idealnego wzoru i modelu, zważyć należy na okazję, ale też indywidualne preferencje osoby obdarowywanej. Jeśli gustuje ona w ozdobach szyi, świetnym pomysłem będzie personalizowany naszyjnik.

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:

  • Naszyjnik to biżuteria ciesząca się dużą popularnością. Chętnie wybierana przez kobiety zarówno na co dzień, jak i do bardziej strojnych, wieczornych stylizacji.
  • Dodatkowym elementem, poza wyborem odpowiedniego modelu i kruszcu, może być także pamiątkowy grawerunek.
  • Alternatywą dla kobiet lubiących różnorodność i czerpiących radość ze zmian, będzie łańcuszek z zawieszką. Podobnie jak naszyjnik będzie doskonałym prezentem na wiele okazji – zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

Wybór naszyjnika

Naszyjnik to biżuteria ciesząca się dużą popularnością. Chętnie wybierana przez kobiety zarówno na co dzień, jak i do bardziej strojnych, wieczornych stylizacji. Wśród wzorów i modeli dostępnych w kolekcji Apart z pewnością jest ten jeden, wyjątkowy.

Naszyjniki złote dostępne są delikatnych, subtelnych odsłonach, jednak znaleźć można także odważniejsze wzory. Wśród nich nie brakuje modeli z kamieniami szlachetnymi, np. tanzanitem, agatem, cytrynem czy onyksem. Nie można zapominać także o diamentach – te kamienie zachwycają w każdej odsłonie. W kolekcji marki Apart osadzone są zarówno w biżuterii z żółtego, jak i białego złota.

Równie szeroki wybór dostępny jest wśród naszyjników srebrnych. Stanowić będą idealne uzupełnienie codziennych stylizacji i prezentować się mają szansę doskonale np. z denimowym lookiem.

Ciekawą alternatywą dla naszyjników mogą być chokery oraz celebrytki.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić celebrytkę?

Personalizacja: grawerunek

Dodatkowym elementem, poza wyborem odpowiedniego modelu i kruszcu, może być także pamiątkowy grawerunek. Naszyjnik z grawerem będzie z pewnością niebanalnym upominkiem, jednak warto mieć na uwadze, że możliwość umieszczenia grawerunku zależeć będzie od kształtu i struktury powierzchni danego naszyjnika. Może więc okazać się, że na wybranym modelu możliwe będzie umieszczenie jedynie małego symbolu czy daty zamiast planowanego wcześniej np. napisu. Będzie wówczas konieczne podjęcie decyzji – o zmianie biżuterii lub treści grawerunku, jeśli bardziej zależeć nam będzie na konkretnym symbolu, dacie czy elemencie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria z grawerem: co należy wiedzieć?

Alternatywa, czyli łańcuszek z zawieszką

Alternatywą dla kobiet lubiących różnorodność i czerpiących radość ze zmian, będzie łańcuszek z zawieszką. Złote i srebrne łańcuszki o różnych spotach daje możliwość dopasowania wyboru do indywidualnego stylu osoby obdarowywanej. Z kolei dostępność zawieszek w różnych rozmiarach i z różnymi motywami umożliwia wręczenie prezentu w stu procentach dedykowanego danej osobie. Warto zwrócić uwagę na motywy trendujące w danym sezonie, lub postawić na te ponadczasowe: serce, znak nieskończoności czy koniczyna symbolizujące szczęście i przywiązanie.

Wiele naszyjników, jak również zawieszek, umożliwia zakup produktów do kompletu, np. kolczyków lub bransoletki. Tak skomponowany zestaw stanowić może piękny prezent.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić kilka naszyjników?

Idealny pomysł na prezent

Personalizowany naszyjnik czy też łańcuszek z zawieszką to nowoczesny i znaczący prezent na wiele okazji. Sprawdzi się jako upominek dla przyjaciółki lub siostry, będzie świetną okazją do uczczenia wejścia w nową rolę – rolę mamy. Zresztą idealnie sprawdzi się też jako podarek na Dzień Mamy. Warto także pamiętać o sobie i poszukując upominku dla samej siebie – z okazji lub bez okazji – rozważyć zakup naszyjnika z grawerem.

CZYTAJ WIĘCEJ: POMYSŁ NA PREZENT... dla niej do 100 zł

Jeśli jednak na tapecie jest poszukiwanie prezentu dla mężczyzny, również warto zwrócić uwagę na biżuterię. Kolekcja męskich naszyjników jest niezwykle ciekawa. Taki niebanalny upominek sprawdzi się zarówno gdy szukamy wyjątkowego prezentu dla brata, ukochanego, jak i ojca. Warto zwrócić uwagę na możliwość grawerunku, która w tym przypadku z pewnością podniesie wartość emocjonalną podarku.