Bizuteria

Pomysły na prezent dla świeżo upieczonej mamy

Przewodniki Zakupowe 2022-04-29 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Pojawienie się na świecie małego dziecka to niezwykłe wydarzenie. Nie tylko dla rodziców, ale i dla wszystkich bliskich mu osób. Zwyczajowo przychodzi się powitać maluszka, przynosząc dla niego symboliczny upominek. Równie ważne są jednak gratulacje dla rodziców. Co kupić świeżo upieczonej mamie?

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:
  • Symboliczna biżuteria to najlepszy pomysł na to, co kupić świeżo upieczonej mamie. Grawerunek może stanowić uzupełnienie prezentu.
  • Pięknym upominkiem nawiązującym do pojawienia się w rodzinie malucha jest biżuteria z motywem dziecięcych stópek.
  • Poszukując podarunku dla obojga rodziców, świetnym pomysłem będzie wybór karty podarunkowej, bonu jubilerskiego lub produktu z oferty mennicy Apart.

Prezent dla świeżo upieczonej mamy

Wielu z nas przed pierwszym spotkaniem w powiększonym gronie zastanawia się jaki upominek przynieść maluszkowi i co kupić świeżo upieczonej mamie. W tym pierwszym przypadku jest nieco prościej – najlepszym bowiem pomysłem jest zapytanie rodziców, czego potrzebują. Zapewne skompletowali już większość wyprawki i ucieszą się z konkretnego upominku. Dlatego nie ma co mieć oporów i pytać!

Z kolei analizując drugą z sytuacji – młoda mama z pewnością ucieszy się z niespodzianki. Od niedawna jest w nowej roli i prawdopodobnie nie zdążyła się jeszcze w niej ułożyć. Może być tak, że dopiero uczy się jak to jest być młodą mamą, całą energię inwestując w malucha. Dlatego warto ją zaskoczyć.

Bukiet ulubionych kwiatów, kartka z życzeniami, a do tego symboliczna biżuteria – oto odpowiedź na pytanie co kupić świeżo upieczonej mamie.

Biżuteria z motywem newborn

Symboliczna biżuteria z motywami dziecięcymi będzie urokliwym prezentem dla mamy nowonarodzonego dziecka. Takim podarkiem może być jeden z produktów (z szerokiej oferty Apart) z dziecięcymi stópkami. Możliwy jest wybór modelu z odpowiednim napisem zgodnym z płcią dziecka – „It’s a boy” lub „It’s a girl”.

Zawieszki Beads

Stopki, butelka, smoczek, bucik, wózek – to tylko niektóre symbole związane z niemowlakiem. Te i wiele innych znaleźć można w kolekcji Apart Beads. To upominek, który z pewnością przypadnie do gustu młodej mamie. Będzie mogła uzupełnić swoją kolekcję beads o nowy element, podkreślając nową rolę, w jakiej się znalazła. Taki prezento to też szansa, by rozpocząć swoją przygodę z biżuterią modułową.

Kolekcja Charms

Możliwości komponowania własnych zestawów daje także kolekcja Charms, w której znaleźć można typowe dla narodzin dziecka motywy. Zawieszki z dziecięcymi stópkami wraz z bransoletą charms z pewnością zachwycą świeżo upieczoną mamę.

Bransoletki

Alternatywą dla kolekcji modułowych, jeśli chodzi o zdobienie nadgarstka, będą tradycyjne bransoletki z motywem newborn. Styliści marki Apart przygotowali różnorodne modele, spośród których z pewnością znajdzie się ten wyjątkowy, idealny dla świeżo upieczonej mamy.

Wśród złotych i srebrnych modeli z dziecięcymi stopkami wybrać można dodatkowe zdobienia, jak choćby cyrkonie czy kolorowe szkiełka, nawiązujące do płci maluszka. Ciekawym pomysłem na prezent dla młodej mamy jest bransoletka na sznurku. Ta oryginalna forma nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest wygodna i bezpieczna przy niemowlaku.

Zawieszki i naszyjniki

Pięknym upominkiem nawiązującym do pojawienia się w rodzinie malucha jest naszyjnik z motywem dziecięcych stópek. Szukając zaś odrobinę bardziej subtelnej ozdoby dekoltu, warto przyjrzeć się zawieszkom z motywem newborn. Są wśród nich modele złote, srebrne, zdobione cyrkoniami oraz kamieniami ozdobnymi.

Ciekawym pomysłem może być także wybór upominku biżuteryjnego z imieniem malucha, lub literką.

Kolczyki

Wiele młodych mam, zwłaszcza w pierwszym etapie życia maluszka, rezygnuje z noszenia biżuterii, martwiąc się o jej ewentualne uszkodzenie przy czynnościach pielęgnacyjnych bobasa, lub zwyczajnie decydując się na funkcjonowanie sauté. W takiej sytuacji zastanawiając się co kupić świeżo upieczonej mamie warto rozważyć kolczyki z elementami dziecięcymi. Modele z małymi stópkami mają szansę zdobić ucho od początku bycia w nowej roli.

Zawieszki

Pięknym upominkiem nawiązującym do pojawienia się w rodzinie malucha jest biżuteria z motywem dziecięcych stópek.

Pierwszy Dzień Matki

Zapewne obchodzenie tego święta w nowej roli będzie pełne emocji. Nic dziwnego! W końcu bycie mamą to niezwykłe wyróżnienie. 26 maja to więc dodatkowa data w kalendarzu, którą od teraz należałoby odpowiednio celebrować.

Warto zadbać o to, by prezent na Dzień Matki miał wymiar symboliczny. Szukając prezentu dla młodej mamy warto sięgnąć po zaproponowane upominki z motywem dziecięcych stópek. Jednak miłym akcentem może być wybór biżuterii ze słowem „mama”, które od teraz zajmuje zupełnie inne miejsce w słowniku obdarowanej. Ciekawym pomysłem może być także puzderko, w którym możliwe jest ukrycie tego, co wyjątkowe. Choćby… zdjęcia niemowlaka.

CZYTAJ WIĘCEJ: Prezent na dzień matki [POMYSŁY]

Prezent dla młodych rodziców

Bardzo często odwiedzając świeżo powiększoną rodzinę, szukamy prezentu nie tylko dla młodej mamy, ale dla obojga rodziców. Marka Apart ma w swojej ofercie kilka rozwiązań idealnych na tę okazję.

  • Karty podarunkowe lub prezenty jubilerskie (bony) o określonej wartości. Sprawdzą się idealnie, pozwalając młodym rodzicom na samodzielny wybór idealnego dla siebie rozwiązania. Prezent jubilerski jest do nabycia w sklepie internetowym oraz w salonach Apart, w których można dokonać wymiany na wybrany przez siebie produkt. Kartę podarunkową, będącą alternatywą dla prezentu jubilerskiego, można zakupić i zrealizować zarówno w salonach, jak i online.
  • Złote monety z mennicy Apart to również oryginalny, pamiątkowy prezent. W katalogu produktowym znaleźć można nie tylko monety bulionowe z renomowanych światowych mennic, ale i złote sztabki.
  • Grawerunek, który może stanowić uzupełnienie prezentu dla świeżo upieczonej mamy, lub być wartością dodaną przy wyborze biżuterii lub zegarka dla któregokolwiek z rodziców.

Upominek dla noworodka

Zdarzyć się może, że świeżo upieczeni rodzice nie zechcą uczestniczyć we wskazywaniu upominku dla malucha, lub sami będziemy czuć się z tym niezręcznie. A może będziemy mieli potrzebę zrobienia noworodkowi i jego rodzicom niespodzianki? Rozważając prezent dla dziecka, oryginalnym pomysłem z okazji narodzin będzie złota łyżeczka lub złota grzechotka, które można dodatkowo spersonalizować poprzez grawerowanie.

Myśląc odrobinę bardziej przyszłościowo można także sięgnąć do Apart Kids Collection i wybrać urokliwy upominek biżuteryjny, który chwilkę poczeka na właściciela lub właścicielkę, ale będzie z pewnością pięknym, symbolicznym podarunkiem.