Maciej Spało wraz z modelką

Studio Apart: Biżuteria na karnawał

Studio Apart 2023-01-09 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Karnawał to czas, kiedy każda kobieta chce się wyróżnić, wyglądać i poczuć zupełnie inaczej niż na co dzień. Częściej wychodzimy w tym okresie na spotkania z przyjaciółmi, spędzając czas tak w domowym zaciszu, jak i w klubach z muzyką taneczną. Elementem stylizacji karnawałowej niewątpliwie są dodatki – jaką biżuterię na karnawał założyć, by idealnie dopełnić całości look’u?

O stylizacjach biżuteryjnych na karnawał opowiedział w studiu Apart stylista Maciej Spadło. Podkreślił, że niezależnie od tego, czy czeka nas impreza w domu, czy elegancki bal, przede wszystkim należy pamiętać o dodatkach. Biżuteria w karnawale niech lśni i niech będzie jej dużo. Zwłaszcza że tłem dla niej w stylizacjach przygotowanych przez Maćka jest czarna sukienka.

Spadło postawił na dwie odsłony klasycznej małej czarnej. Wskazał jakie wzory i modele biżuteryjne będą komponować się z wersją na cienkich ramiączkach. To przede wszystkim mnogość naszyjników, a stawiając akcent biżuteryjny na szyi, całości dopełniają delikatne kolczyki. Wybierając z kolei sukienkę z zakrytą linią dekoltu, warto zestawić z nią biżuterię w rozmiarze XXL.

Cudzysłów

Do tego możesz pozwolić sobie na naszyjnik w kształcie serca, który z pewnością zwróci uwagę. Dopełnieniem całej stylizacji będą bransolety w formie łańcucha oraz złote pierścionki.

Maciej Spadło, stylista

W obu wersjach doskonale prezentować się będzie także biżuteria dodająca blasku. Niech będą to cyrkonie, kolorowe kamienie i oczywiście biżuteria z diamentami. Szykując się na wyjście w karnawale warto podkreślić swój styl, ale też odważyć się na nieco więcej biżuterii niż na co dzień.

Jedno jest pewne - dzięki szerokiej ofercie biżuterii dostępnej w Apart, kobietom nie zabraknie inspiracji na nadchodzący karnawał. Jeśli któreś z zestawień karnawałowych przygotowane przez Maćka szczególnie przypadło wam do gustu, wzory i modele zebraliśmy w linku w opisie pod filmem na YT. Biżuteria dostępna jest również na apart.pl oraz w naszych salonach. Pamiętajcie o subskrybcji kanału, aby na bieżąco śledzić kolejne spotkania w Studiu Apart. Przed nami wiele ciekawych spotkań ze stylistami, ekspertami i ambasadorami marki. Do zobaczenia!