Marta Pożarlik wraz z modelką

Studio Apart: Biżuteria na sylwestra

Studio Apart 2022-12-27 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Ta jedyna, szalona, wyjątkowa noc w roku wymaga szczególnej oprawy biżuteryjnej. Sylwester powinien być pełen blasku, więc tego dnia minimalizm zdecydowanie warto zostawić na boku. Jaką biżuterię wybrać na sylwestra? Co założyć na bal sylwestrowy i jaka biżuteria na domówkę sprawdzi się najlepiej? Zobaczcie!

Gościem Studia Apart była Marta Pożarlik, stylistka znana w sieci również jako Pani od wizerunku. Ekspertka przygotowała dwie propozycje stylizacji sylwestrowych z uwzględnieniem zarówno imprezy sylwestrowej w klubie czy na przyjęciu, jak i zabawy na domówce. W jednym, jak i w drugim wydaniu nie brakowało biżuterii. Na sylwestra warto by – jak przekonywała Pożarlik – było jej dużo. Jako uzupełnienie obu loków zaproponowała łączenie pierścionków, bransoletek i naszyjników oraz długie, wiszące kolczyki.

W zestawieniach przygotowanych przez stylistkę nie brakuje ozdób szyi ułożonych kaskadowo. Ekspertka pokazała jak ciekawie łączyć łańcuszki z zawieszką z naszyjnikami lub grubszymi łańcuchami. Podkreśliła, że złoto pięknie prezentować się będzie ze srebrem w różnych konfiguracjach i nie warto się wzbraniać przed takimi połączeniami.

Cudzysłów

Namawiam, aby tego dnia wystroić się na całego! Dowolnie mieszać łańcuszki, zakładać diamenty i cyrkonie. Ta noc jest od tego, żeby bawić się modą, kolorem i przede wszystkim biżuterią.

Marta Pożarlik, stylistka

Jaką biżuterię na sylwestra założyć? Niezależnie od tego, czy stylizacja sylwestrowa będzie bardziej strojna i obfitująca w cekiny, czy może klasyczna i stonowana, warto, by biżuterii było dużo. Jak zaznaczyła Pożarlik – by rzucała się w oczy. Biżuteria w noc sylwestrową powinna lśnić, błyszczeć się, dlatego dobrym wyborem będzie biżuteria z diamentami, modele z cyrkoniami i wzory z kolorowymi kamieniami. Sprawdzi się zarówno złoto, jak i srebro. Jeśli szukacie inspiracji na look oraz chcecie dowiedzieć się jaką biżuterię na sylwestra wybrać – koniecznie zobaczcie najnowszy odcinek Studia Apart.

Wzory i modele biżuteryjne zaprezentowane przez Martę znajdziecie w linku pod opisem naszego wideo na YT. Być może któryś szczególnie przypadł wam do gustu i będzie idealnie uzupełniał waszą sylwestrową kreację? Biżuteria dostępna jest na apart.pl oraz w naszych salonach. Pamiętajcie o subskrybcji kanału, aby na bieżąco śledzić kolejne spotkania w Studiu Apart. Przed nami wiele ciekawych spotkań ze stylistami, ekspertami i ambasadorami marki.