Studio Apart: Biżuteria na wiosnę

Studio Apart: Biżuteria na wiosnę

Studio Apart 2023-03-23 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Tegoroczne trendy biżuteryjne na wiosnę, to w pierwszej kolejności motywy podkreślające ten wyjątkowy czas. Zarówno te powracające do nas każdego roku, a więc biżuteria z motywem kwiatów czy motyle, jak i wyjątkowo modne w tym sezonie wzory i motywy w klimacie etnicznym. Jakie trendy przyniosła ze sobą tegoroczna wiosna? Jaką biżuterią uzupełnić stylizacje w cieplejsze dni?

Marta Pożarlik podczas wiosennego spotkania w Studiu Apart opowiedziała o tym, jakie trendy przyniosła ze sobą wiosna.

Zdecydowanym trendem biżuteryjnym na wiosnę są motywy. Stylistka wskazała wspominane już motyle oraz biżuterię z motywem kwiatów, jednak w tym sezonie warto zwrócić uwagę również na łańcuchy, motywy takie jak Yin Yang czy Znaki Zodiaku.

Tegoroczna wiosna kocha także komplety. Pożarlik uzupełniła swoją stylizację kompletem biżuterii z różowym kwarcem – założyła kolczyki, pierścionek, bransoletkę i naszyjnik. Absolutnym hitem jest także nausznica, podkreślająca i dodająca pazura niejednej stylizacji.

W stylizacjach przygotowanych przez ekspertkę nie zabrakło także kolorów. Marta Pożarlik podkreśliła, że nie chodzi tylko o kolor kruszców, bo tegoroczna wiosna kocha złoto, jak i srebro. Ale także o zdobienia kamieniami szlachetnymi.

Cudzysłów

Osobiście postawiłam na topaz. Mam go na kolczykach i pierścionkach. Dlaczego topaz? Ten kamień to połączenie siły i mocy, a każdej z nas potrzeba siły i mocy do spełnienia swoich marzeń i celów.

Marta Pożarlik, stylistka

Ekspertka opowiedziała o tym, jak łączyć biżuterię z odważnymi stylizacjami pełnymi kolorów i jaką biżuterię wybrać, gdy stawiamy na bardziej stonowany, np. jeansowy total look. Idealnym dopełnieniem każdej z tych sytuacji będą ręcznie robione bransoletki z kolekcji Etno.

Pełna lekkości, oryginalna kolekcja Etno to bransoletki plecione ręcznie z japońskich koralików Miyuki, ozdobione elementami ze złota. Pięknie prezentować się będą wiosną i latem, podkreślając zwiewne i delikatne stylizacje – zarówno wzorzyste, jak i w monokolorze.

Biżuterię, która pojawiła się w odcinku, zebraliśmy linku, który znajdziecie w opisie pod filmem na naszym kanale na YT. Wszystkie wzory i modele dostępne są także na apart.pl oraz w salonach stacjonarnych. Szukajcie tam biżuterii na wiosnę i każdą inną porę roku. I jak podkreśliła w Studiu Apart Marta Pożarlik – pamiętajcie, aby tej wiosny ubrać się przede wszystkim w pewność siebie i zakładać to, w czym czujecie się najpiękniej.

Pamiętajcie o subskrypcji, aby móc śledzić kolejne spotkania w Studiu Apart. Z pewnością nie zabraknie interesujących rozmów ze stylistami, ekspertami, ambasadorami marki i nie tylko!