Prezent na Święta

Studio Apart: jaki prezent na święta wybrać?

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2022-11-24 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

W okresie przedświątecznym jedno z najczęściej padających pytań brzmi: co na prezent na święta… dla rodziców, siostry, żony, chłopaka czy przyjaciela. Biżuteria wydaje się być najlepszym wyborem. Jednak oferta Apart jest tak rozbudowana, że znalezienie idealnego modelu i wzoru może być wyzwaniem. Dlatego przygotowaliśmy pomysły na prezenty na święta: propozycje dla najbliższych. Jaki prezent na święta wybrać?

Przedświąteczne Studio Apart odwiedziła Marta Pożarlik, stylistka znana w sieci również jako Pani od wizerunku. Przygotowała propozycje upominków biżuteryjnych dla najbliższych – rodziców, partnerów i dzieci. Zastanawiając się jaki prezent na święta wybrać, podkreśliła, że warto zwrócić uwagę zarówno na biżuterię, jak i dla zegarki. Jednocześnie pokazała wzory i modele, które w tym szczególnym okresie mają szansę przykuć uwagę. Podpowiedziała także jak zapakować prezent na święta.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kampania świąteczna Apart 2022

Stylistka podpowiedziała co na prezent na święta dla taty, wujka czy brata sprawdzi się idealnie. Na liście propozycji znalazły się, obok męskich zegarków, między innymi spinki do mankietów. Jak podkreśliła Pożarlik, będą pięknie prezentowały się do białej koszuli, zarówno od święta, jak i na co dzień. Najbliższym kobietom, mamie czy teściowej, ma szansę spodobać się srebrna, spektakularna biżuteria.

Na liście prezentów znalazły się także typowe świąteczne motywy, jak choćby biżuteria z gwiazdką czy niezwykła kolekcja zawieszek beads ze świątecznymi motywami.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria do zimowych stylizacji

Wśród prezentów zaproponowanych przez Martę nie zabrakło także pomysłów na prezenty dla najmłodszych. Dzieciom i młodzieży maja szansę przypaść do gustu zegarki analogowe oraz smartwatche. W ofercie Apart znaleźć można także zachwycającą biżuterię dla dzieci i młodzieży. Z pewnością taki prezent znaleziony pod choinką ma szansę zachwycić te młodsze i te starsze pociechy.

Biżuteria i zegarki, które Marta wybrała i pokazała w nagraniu, zebraliśmy w linku pod opisem naszego wideo na YT. Wszystkie modele i wzory są także dostępne na apart.pl oraz w naszych salonach. Zapraszamy do poszukiwania wymarzonych i idealnych prezentów – na święta i nie tylko.

Do zobaczenia w kolejnym odcinku Studia Apart!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora