Oktawia Staciewińska i Szymon Kubiak

Studio Apart: Motywy biżuteryjne dostępne w Apart

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2023-10-23 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Gdybyście mieli zastanowić się i wskazać swój ulubiony wzór lub model biżuterii, pewnie padłyby zróżnicowane odpowiedzi. Pojawiłyby się kolczyki, bransoletki, łańcuszki, pierścionki czy kolczyki. Jednak równie ważnym kryterium przy wyborze biżuterii są motywy. Jakie motywy biżuteryjne dostępne są w ofercie Apart?

Szymon Kubiak, ekspert marki, opowiedział w Studiu Apart o motywach biżuteryjnych dostępnych w Apart. Od razu na początku zaznaczając, że oferta marki jest niezwykle bogata, a odwiedzając nasze salony czy szukając biżuterii w eSklepie możliwe będzie znalezienie idealnego motywu dla ciebie, czy też jeśli poszukujesz upominku biżuteryjnego, wówczas dla bliskiej ci osoby

Cudzysłów

Na pewno najbardziej ponadczasowymi i najchętniej wybieranymi motywami, które możemy znaleźć w różnym asortymencie, jak i kruszcu z naszej oferty są: romantyczne serca, znak nieskończoności symbolizujący wieczną miłość, czy przyjaźń. Litery, które nadają biżuterii osobistego charakteru, urocze aniołki, czy związane z datą urodzin znaki zodiaku.

Szymon Kubiak, ekspert marki Apart

CZYTAJ WIĘCEJ: Studio Apart – jak łączyć biżuterię?

Duża część spotkania poświęcona została motywom „na szczęście”. To np. czterolistna koniczynka, czy podkowa. Ogromną popularność zyskał łapacz snów, czyli amulet, który według indiańskich wierzeń filtrował sny i potrafił przeniknąć tylko tym dobrym. W naszej ofercie znajdziemy również motyw rogu obfitości, który symbolizuje dobrobyt i dostatek oraz rękę fatimy, czyli rękę opatrzności, chroniącą przed złymi mocami.

Niezwykle ważną grupą motywów są także te, znajdujące się aktualnie w modowym trendzie. To niezmiennie łańcuchy, litery czy gwiazdy.

Nie zabrakło także motywów roślinnych i zwierzęcych oraz tych, które korespondują z pasjami i zainteresowaniami. Wreszcie pojawiły się także „klasyki”, a więc motywy geometryczne. Jednym z najchętniej wybieranych od lat jest motyw koła. Koła są motywem wykorzystywanym nie tylko w kolczykach, ale również naszyjnikach, zawieszkach, czy bransoletkach. Często pojawiają się też kształt trójkąta, czy kwadratu.

CZYTAJ WIĘCEJ: 5 zasad komponowania biżuterii

Biżuterię, która pojawiła się w odcinku, zebraliśmy w specjalnym linku. Znajdziecie go w opisie pod filmem na naszym kanale na YT. Wszystkie wzory i modele dostępne są także na apart.pl oraz w salonach stacjonarnych.

Pamiętajcie o subskrypcji, aby móc śledzić kolejne spotkania w Studiu Apart. Z pewnością nie zabraknie interesujących rozmów ze stylistami, ekspertami, ambasadorami marki i nie tylko!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora