Rozmowa z Małgorzatą Sochą

Studio Apart: Rozmowa z Małgorzatą Sochą

Studio Apart 2023-01-25 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Znana i uwielbiana aktorka, prywatnie żona i mama trójki niezwykłych pociech, wieloletnia ambasadorka marki Apart, a przede wszystkim pełna energii i ciepła kobieta. Gościem Studia Apart była Małgorzata Socha, która opowiedziała o swoim zamiłowaniu do biżuterii, a także podzieliła się sposobami na ładowanie baterii.

Jaki jest ulubiony motyw biżuteryjny Małgorzaty Sochy? Jaki prezent będzie dla niej najbardziej trafiony? I wreszcie – czy gusta biżuteryjne zmieniały się na przestrzeni lat? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedziała aktorka podczas spotkania w Studiu Apart. Podzieliła się także między innymi swoim sposobem na zachowanie najważniejszych wspomnień. 

Podczas rozmowy nie zabrakło nawiązania do Kampanii Świątecznej marki Apart, w której aktorka pojawiła się z całą swoją rodziną.

Cudzysłów

Dla nas rzeczywiście był to wyjątkowy moment. Po raz pierwszy pojawiłam się z całą rodziną w kampanii reklamowej. I wszyscy poza mną byli podekscytowani, bo ja jako jedyna miałam świadomość, jak naprawdę to wygląda! Ale cała nasza rodzina była przeszczęśliwa, że mogliśmy wziąć udział w reklamie i zaprosić Państwa do naszego domu. Dla nas to także piękna pamiątka.

Małgorzata Socha, ambasadorka marki Apart

Aktorka opowiedziała o swoich planach zawodowych na najbliższą przyszłość i zdradziła, co sprawia, że jest pełna energii i zapału. Koniecznie wysłuchajcie rozmowy z ambasadorką marki w całości.

Jeśli biżuteria, która pojawiła się w odcinku przypadła wam do gustu, zebraliśmy ją w specjalnym linku, który znajdziecie pod opisem filmu na YT. Koniecznie subskrybujcie nasz kanał – znajdziecie tam wiele ciekawych rozmów ze stylistami, ekspertami i wyjątkowymi gośćmi. Nie brakuje porad stylizacyjnych i biżuteryjnych. Do zobaczenia!