Bergstern

BERGSTERN JEST SZCZEGÓLNĄ MARKĄ, POWSTAŁĄ Z WIELKICH I SZLACHETNYCH INSPIRACJI. PIERWSZĄ Z NICH JEST URZEKAJĄCE PIĘKNO SZWAJCARSKIEGO KRAJOBRAZU, JEGO CZYSTOŚĆ, WZNIOSŁOŚĆ I MAJESTATYCZNOŚĆ. MIEJSCE, W KTÓRYM GÓRY ZDAJĄ SIĘ DOTYKAĆ NIEBOSKŁONU, SIĘGAĆ GWIAZD. DRUGA TO SIŁA LUDZKIEGO CHARAKTERU I WSZYSTKICH CECH SPRAWIAJĄCYCH, ŻE JEST ZDOLNY ROZWIJAĆ SIĘ, DOSKONALIĆ, NIEZŁOMNIE DĄŻYĆ DO SUKCESÓW, REALIZOWAĆ ŚMIAŁE MARZENIA.

SZWAJCARSKIE ZEGARKI

Swiss Made

Miejscem urzeczywistnienia ideałów przyświecających powstaniu marki Bergstern jest Szwajcaria – lokalizacja tyleż oczywista, co jedyna słuszna. To właśnie w Szwajcarii powstaje każdy zegarek Bergstern, począwszy od prac projektowych, przez nowoczesne procesy produkcji, po rygorystyczną kontrolę jakości. Wszystkie modele Bergstern mogą się poszczycić sygnaturą Swiss Made.

JAKOŚĆ BEZ WYRZECZEŃ

Zegarek Bergstern

Czasomierze Bergstern cechuje aspirująca specyfikacja przy utrzymaniu cenowej dostępności. Obejmuje ona wszystkie trzy linie, dzielące dostępne modele – według stylistyki i przeznaczenia – na klasyczne i sportowe oraz damskie, biżuteryjne. Koperty zegarków Bergstern wykonane są ze stali szlachetnej lub z tytanu. Szkło, w zależności od modelu, jest szafirowe lub mineralne utwardzane. Za precyzję wskazań każdego z czasomierzy Bergstern odpowiada niezawodny szwajcarski mechanizm, z właściwymi dla kolekcji i modelu funkcjami, w tym z chronografem.

Zegarek Bergstern

Zegarki wyposażone są w bransoletę, pasek kauczukowy lub pasek ze skóry naturalnej. W przypadku kopert kolorowych kolor nakładany jest zapewniającą wysoką odporność na ścieranie techniką IP, a także galwaniczną, z 10-mikronową grubością powłoki. Modele klasyczne i biżuteryjne charakteryzuje wodoszczelność do 30 lub do 50 metrów, modele sportowe – nawet do 200 metrów. Każdy zegarek Bergstern ma 3-letnią gwarancję.

PRZEMYŚLANE WZORNICTWO

Zegarek Bergstern

Bergstern jest stylowy, z wzornictwem stanowiącym złoty środek między klasyką i nowoczesnością, a także praktyczny, dla okoliczności i zadań zarówno dnia codziennego, jak i tych szczególnych, o wyjątkowym charakterze. Jego atutem jest zapewniająca uniwersalność stylistyczna harmonia. Cechy te, zgodnie z duchem marki, czynią z zegarka Bergstern doskonałego towarzysza, niezależnie od podejmowanych wyzwań. Modele klasyczne urzekają nienagannością kształtu i detalu, sportowe – dynamizmem i kontrastującymi akcentami, biżuteryjne – dyskretną elegancją i ogładą linii.

BERGSTERN JUŻ OD KILKU LAT Z PASJĄ ANGAŻUJE SIĘ W PIĘKNE SPORTOWE WYDARZENIA, JAKO PARTNER LUB SPONSOR.

Maraton Jungfrau

MARATON JUNGFRAU
6/7 września 2019 r.

Bergstern był oficjalnym chronometrażystą i jednym ze sponsorów maratonu Jungfrau - najpiękniejszego maratonu na świecie. W ramach partnerstwa Bergstern zaprezentował specjalny zegarek z tarczą ozdobioną emblematem Jungfrau Marathon.

Skoki Narciarskie

Official Timing Sponsor Ski Jumping

Bergstern składa hołd determinacji w spełnianiu marzeń. W skokach narciarskich determinacja ta ma szczególną wymowność. W 2019 roku Bergstern po raz kolejny wziął udział w Mistrzostwach jako Oficjalny Partner Zegarkowy, tym razem w 11 miejscach: Wisła, Ruka, Niżny Tagił, Titisee-Neustadt, Engelberg, Zakopane, Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund, Planica. Ponadto, w 2019 roku Bergstern sponsorował wszystkie transmisje skoków narciarskich na kanałach TVP i Eurosport.

Raw Air

Bergstern i Raw Air

Bergstern był Timing Parnterem FIS podczas Raw Air, najbardziej ekstremalnego i intensywnego turnieju skoków narciarskich na świecie. Podczas Raw Air każdy zawodnik wziął udział 10 konkursami w ciągu 10 dni, co daje łącznie 16 skoków narciarskich. Wszystko to w trudnych warunkach - spektakularny turniej odbył się w Norwegii, słynącej z surowej natury.

Skoki Narciarskie

FIS Ski Flying World Championship

Bergstern zaistniał jako Official Timing Sponsor na Mistrzostwach świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie w 2018 roku. Marka była także fundatorem nagród - zegarków sportowych dla 10 najlepszych skoczków narciarskich mistrzostw.

IWB Maraton

IWD Basel Maraton 2017

Maraton przyciąga miłośników biegania głównie ze Szwajcarii, Niemiec i Francji. Urokliwa Bazylea znajduje się na granicy tych trzech krajów. W maratonie wzięło udział ponad 1800 biegaczy, a Bergstern zadebiutował wśród najważniejszych sponsorów.

Tour de Pologne

Tour de Pologne

Bergstern był oficjalnym chronometrażystą Tour de Pologne. Odbywa się on w ramach UCI World Tour 2016 – zajmuje najwyższe miejsce w klasyfikacji UCI – przy udziale najlepszych kolarzy, rywalizujących w 6 etapach. Zimno i mokre warunki wymagały od kolarzy szczególnej koncentracji. Tim Wellens zdeklasował wszystkich rywali w finałowej czasówce w Krakowie.

KOLEKCJE BERGSTERN

Active

ACTIVE

Kolekcja-manifest marki Bergstern. Męska, pełna siły i charakteru. Sięgając po dowolny zegarek Active, wybierasz styl życia, w którym stawka jest wysoka, a półśrodki nie wchodzą w grę. Niezłomne usposobienie wyraża tu każdy element – dumna sylwetka, mocno zaakcentowane indeksy, masywne wskazówki. Wrażenie niepowstrzymanego dynamizmu podkreślone jest kontrastującymi akcentami w jaskrawych barwach. Zdecydowanemu wizerunkowi nie ustępują parametry techniczne, typowe dla markowych zegarków segmentu sportowego.

Brilliance

BRILLIANCE

Linia dedykowana kobiecie – inteligentnej, wiedzącej, czego chce, świadomej siebie. Zegarek w koncepcji Brilliance jest gustownym uzupełnieniem jej wizerunku. Rolę swą spełnia całkiem błyskotliwie – elegancko, ale z mile widzianą powściągliwością. Prezentuje się nieostentacyjnie, co jest jego siłą. Odnajdzie się w każdej sytuacji. Koperta zegarka Brilliance, wraz z tarczą dyskretnie biżuteryjna, płynnie przechodzi w bransoletę. W wybranych wzorach dostrzec można blask cyrkonii.

Harmony

HARMONY

Kanon zdefiniowany na nowo. Nienaganne zegarki linii Harmony wprost udowadniają, że klasyczna linia wsparta świeżą inspiracją wciąż może być interesująca. Na uporządkowaną i dosknonale spójną całość składa się tu tradycyjny kształt oraz nowoczesny, ascetyczny detal – to właśnie on określa naturę kolekcji. Klarowność formy przywodzi na myśl czystość alpejskiego nieba. Za sprawą ładu i pociągającej sterylności, obcowanie z zegarkiem Harmony jest zmysłową przyjemnością. W ofercie dostępne modele zarówno damskie, jak i męskie.