Opis produktu

Nr wzoru: E123-L506

Zegarek damski

Marka: Elixa

Kolekcja Enjoy


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber VX50, VX51

Cechy: wskazówkowy, funkcja GMT, sekundnik

Rodzaj koperty: Stal w kolorze złota

Wymiary koperty: 41 mm

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Pasek satynowy

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


O marce Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej.


biały zegarek E123-L506
white background

Jeśli lubisz wyraziste i nietuzinkowe dodatki, zegarek z linii Enjoy spełnia te kryteria. Dużą, okrągłą kopertę w modnym kolorze różowego złota ozdobiono nazwą marki. Całość utrzymana w jasnej kolorystyce jest interesującym dopełnieniem. Niezwykle intrygująca jest tarcza modelu, na której wytłoczono logo oraz umieszczono dwa zegary. Funkcja GMT jest przydatna w podróży, gdyż umożliwia ustawienie dwóch czasów – miejscowego i wyjściowego. Precyzję odmierzania czasu gwarantuje wysokiej klasy kwarcowy mechanizm.

biały satynowy pasek zegarka E123-L506
biały zegarek E123-L506 założony na rękę
biały zegarek E123-L506 założony na rękę
dekiel zegarka E123-L506
biały zegarek E123-L506
biały zegarek E123-L506 w pudełku
szkic zegarka E123-L506 z wymiarem koperty

O marce

logo Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej. Wspólny jest dla nich rozpoznawalny design, a także wysoki standard wykonania i jakość materiałów. Zegarki Elixa doskonale spełniają funkcję ozdobną, ale także użytkową. Wszystkie zegarki Elixa wyposażono w japońskie lub szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, w zależności od modelu. Także takie detale, jak pokrywanie kolorem charakteryzuje wysoka jakość. Uwagę zwracają także paski – w zależności od wzoru, wykonane są z wysokogatunkowej stali, skóry, satyny lub kauczuku.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)