Opis produktu

Nr wzoru: E117-L473

Zegarek damski

Marka: Elixa

Kolekcja Finesse


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber Miyota 2035

Cechy: wskazówkowy, sekundnik

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 38 mm

Inkrustacja kamieniami: tak

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


O marce Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej.


srebrny zegarek E117-L473
white bacground

Zegarek z linii Finesse przykuwa uwagę ciekawym wykonaniem. Prosta, okrągła koperta w połączeniu z bransoletą typu mesh to wyraz współczesnego podejścia do klasyki. Kunsztownie wykonana tarcza z inkrustowanej cyrkoniami masy perłowej, jest prawdziwym dziełem sztuki jubilerskiej. Jasna kolorystyka modelu doskonale podkreśli Twój codzienny look. Dokładne odmierzanie czasu zapewnia kwarcowy mechanizm.

srebrna bransoleta zegarka E117-L473
srebrny zegarek E117-L473 założony na rękę
srebrny zegarek E117-L473 założony na rękę
dekiel zegarka E117-L473
srebrny zegarek E117-L473
srebrny zegarek E117-L473 w pudełku
szkic zegarka E117-L473 z wymiarami koperty

O marce

logo Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej. Wspólny jest dla nich rozpoznawalny design, a także wysoki standard wykonania i jakość materiałów. Zegarki Elixa doskonale spełniają funkcję ozdobną, ale także użytkową. Wszystkie zegarki Elixa wyposażono w japońskie lub szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, w zależności od modelu. Także takie detale, jak pokrywanie kolorem charakteryzuje wysoka jakość. Uwagę zwracają także paski – w zależności od wzoru, wykonane są z wysokogatunkowej stali, skóry, satyny lub kauczuku.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)