JAEGER-LECOULTRE MASTER ULTRA THIN RESERVE DE MARCHE

1378420
39 010

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Jaeger-LeCoultre

Kolekcja: Master


Mechanizm: Automatyczny

Rezerwa chodu: 43 h

Kamienie łożyskujące: 41

Cechy: zegarek szwajcarski, datownik, sekundnik, wskaźnik rezerwy chodu

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 39 mm

Szkło: Szafirowe

Dekiel: Transparentny

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 50 m

Gwarancja producenta: 2 lata


 

Opis zegarka:

Master Ultra Thin Réserve de Marche z kopertą o średnicy mierzącej 39 mm jest niezwykle udaną interpretacją horologicznej filozofii, której istotą jest unikanie wszelkich wyszukanych ozdobników. Pracujący w zegarku Caliber J-LC 938 z naciągiem automatycznym posiada wszelkie atrybuty napędu o najwyższych osiągach, częstotliwość pracy 4 Hz i 43-godzinną rezerwę chodu. Projektantom udało się skonstruować zegarek, którego wysokość wynosi zaledwie 9,85 mm i doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Stalowa koperta idealnie prezentuje się z tarczą w kolorze delikatnej szarości. Przemyślana kompozycja tarczy zapewnia doskonałą czytelność wskazań niezwykle użytecznych na co dzień funkcji. Każdemu wska -zaniu przypisano określoną przestrzeń, by zapewnić łatwy odczyt, nie powodując przy tym chaosu. Czegóż więcej oczekiwać od zegarka, który niezawodnie będzie służyć swojemu właścicielowi przez całe dekady?

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji przy zakupie zegarka marki Jaeger-LeCoultre, nasz dedykowany doradca czeka na Państwa pod numerem telefonu
573 442 741.

Ekspert jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Dzieła Jaeger-LeCoultre zachwycają i nierzadko zaskakują pasjonatów najwyższej klasy zegarmistrzostwa właściwie od momentu narodzin manufaktury w 1833 roku. Następcy Antoine LeCoultre, założyciela Grande Maison, i spadkobiercy jej imponującego dorobku dzielą się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem, by tworzyć nowe, coraz bardziej wyrafinowane kolekcje.

Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)