Opis produktu

Nr wzoru: 03.A384.400/21.C815

Zegarek męski

Marka: Zenith

Kolekcja Chronomaster


Mechanizm: Automatyczny

Kaliber El Primero 400

Rezerwa chodu 50 h

Kamienie łożyskujące 31

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, datownik, wskazówkowy, mały sekundnik, tachymetr

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 37 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Dekiel: Transparentny

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 50 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Powstały na 50 rocznicę wynalezienia mechanizmu El Primero model A384 Revival to ostatni z serii zegarek upamiętniający okrągły jubileusz kultowego werku. Jednocześnie stanowi on reedycję pierwszego modelu, w którym zastosowano przełomowy mechanizm El Primero. Charakterystycznego designu referencji A384 nie sposób pomylić z żadnym innym zegarkiem, bowiem Zenith El Primero A384 Revival wiernie odzwierciedla bazowy chronograf z 1969 roku. Stalowa koperta o masywnym kształcie mierzy 37 mm, zapewniając doskonały komfort noszenia. Umieszczona pod szkłem szafirowym tarcza do złudzenia przypomina tę z historycznego modelu A384. Biały cyferblat z czarnym pierścieniem w roli tachometru, do tego trzy mniejsze tarczki chronografu i małej sekundy w kolorze czarnym oraz praktyczne okienko datownika między godz. 4 a 5.

Historyczny model A384 Revival wyposażono w najnowszy mechanizm El Primero 400, będący rezultatem 50 lat udoskonaleń i ciągłego dążenia do perfekcji. To wyjątkowy akcent, który czyni męski zegarek z kolekcji Chronomaster swoistą kapsułą czasu, a jednocześnie ucieleśnieniem wciąż żywych ambicji marki Zenith. Precyzyjny werk El Primero z naciągiem automatycznym oferuje około 50 godzin rezerwy chodu. Legendarny mechanizm z funkcją chronografu pozwala także na dokonywanie dokładnych pomiarów czasu, które obsługuje się za pomocą kultowych przycisków typu „pusher”. Styl retro zegarka podkreśla klasyczny pasek ze skóry aligatora w odcieniu czerni. Został on wzbogacony o czarną podszewkę z gumy kauczukowej, dodatkowo podnosząc jego wytrzymałość i żywotność.

Legendarny mechanizm El Primero już od ponad 50 lat jest powodem do dumy dla szwajcarskiej manufaktury Zenith. Najdoskonalszy werk świata zachwycił branżę już w 1969 roku, lecz do dnia dzisiejszego nieustannie zachwyca swoją innowacyjnością. Prezentowany Zenith El Primero A384 Revival oferuje wyjątkową podróż w czasie do dnia, kiedy to marka Zenith zrewolucjonizowała sztukę zegarmistrzowską. Zdolny do pracy z częstotliwością 36000 wahnięć na godzinę mechanizm, z przełomowym kołem kolumnowym i automatycznym naciągiem, po dziś dzień wzbudza pragnienia kolekcjonerów zegarków na całym świecie.

O marce

Zenith zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii zegarmistrzostwa, tworząc El Primero – pierwszy zintegrowany mechanizm chronografu z napędem automatycznym, który oscyluje z częstotliwością 36 000 wahnięć na godzinę. El Primero to charyzmatyczna ikona zegarmistrzowskiej maestrii.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)