Biżuteria do pracy i na wieczór

Studio Apart: Biżuteria do pracy i na wieczór

Studio Apart 2023-03-03 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Biżuteria do pracy i na wieczorne wyjście? Wystarczy lekki stylizacyjny twist i voilà! Na co dzień energetyzujące kolory i odpowiednio dobrane, podkreślające charakter i styl modele. Wieczorem – lekka zmiana stylizacji i metamorfoza gotowa. Jakie wzory biżuteryjne sprawdzą się do pracy i na wieczorne wyjście?

Studio Apart odwiedziła stylistka Kasia Baran, która pokazała jak za pomocą niewielkiej zmiany stylizacyjnej w szybki i niezwykle przyjemny sposób przygotować się na wieczorne wyjście bezpośrednio po pracy.

W pierwszej, biurowej odsłonie stylistka postawiła na energetyczne kolory i widoczną, acz delikatną biżuterię. Na szyi subtelne złote łańcuszki, w tym niezwykle modny i ponadczasowy motyw litery. Do tego oczywiście delikatne kolczyki, pierścionki – w tym również z kolorowymi kamieniami oraz złoty zegarek.

W drugiej, bardziej wieczorowej odsłonie, choć kolorystyka się nie zmieniła, Kasia postawiła na spektakularne rozwiązania modowe i bardziej zjawiskową biżuterię.

Cudzysłów

Monika ma na sobie naszyjnik pięknie prezentujący się na dekolcie. Do tego bransoletki i pierścionek z kamieniami. A w uszach subtelne srebrne kolczyki, które doskonale komponują się z całą stylizacją.

Kasia Baran, stylistka

Ekspertka podkreśliła, że subtelna biżuteria świetnie prezentować się będzie z tą bardziej spektakularną. Zaznaczyła także, by nie bać się łączyć złota ze srebrem. Koniecznie zobaczcie jakiej metamorfozy udało się dokonać Kasi i która ze stylizacji jest wam bliższa.

Biżuterię, która pojawiła się w odcinku, znajdziecie w linku pod opisem wideo na YT. Wzory te znajdziecie także na apart.pl oraz w naszych salonach. Nie zapomnijcie o subskrypcji kanału, aby na bieżąco śledzić kolejne spotkania!