Maciej Spadło wraz z modelką

Studio Apart: Męska biżuteria w kobiecym wydaniu

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2023-03-13 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Wyraziste formy, mocne akcenty i niebanalne rozwiązania. Tak można – choć w dużym uproszczeniu – opisać biżuteryjne elementy stylizacji. Konkretnie męskiej stylizacji w kobiecym wydaniu. Panie coraz częściej i chętniej sięgają po biżuterię kierowaną do Panów. Jakie elementy męskiej biżuterii w modzie damskiej będą prezentowały się najlepiej?

Jak mówił w Studiu Apart stylista Maciej Spadło, elementy męskiej biżuterii po które sięgają kobiety to trend widoczny od dawna. Jednym z pierwszych i najbardziej wyrazistych był i jest męski sygnet. Początkowo noszony tylko przez mężczyzn, szybko zyskał sympatię Pań.

Cudzysłów

Ich ponadczasowy i prosty design sprawił, że sygnety zyskały liczne grono fanów wśród kobiet. Rewelacyjnie komponuje się w stylizacjach biznesowych, jak i w codziennych. Wybierając inne pierścionki warto kierować się tym samym kolorem, co sygnet.

Maciej Spadło, stylista

Jak podkreślił stylista, śmiało można łączyć subtelne kobiecie wzory z ciężkimi, męskimi sygnetami. Dopełnieniem takiej stylizacji będą delikatne kolczyki, bransoletki i męski zegarek, tworzące charakterny look.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić męski sygnet?

Rewelacyjnie z męskimi elementami biżuterii komponuje się kobiecy garnitur w wyrazistym kolorze. Maciej dobierając do niego biżuterię postawił na spektakularne łańcuchy oraz kilka pierścionków zdobiących dłonie. Do tego oczywiście stonowany, męski zegarek.

Dlaczego warto łączyć biżuterię męską z damską? Jak tłumaczył stylista ma ona szansę podkreślić charakter każdej z nas. Zapraszamy do oglądania!

Jeśli stylizacje przygotowane przez Maćka przypadły Wam do gustu, biżuterię pokazaną w odcinku zebraliśmy w linku, który znajdziecie w opisie pod tym materiałem wideo na naszym kanale na YT. Kliknijcie w dzwonek, aby nie ominęły Was kolejne spotkania ze stylistami i rozmowy z wyjątkowymi gośćmi. Do zobaczenia!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora