Marta Pożarlik w Studiu Apart

Studio Apart: Prezent na dzień babci i dziadka

Studio Apart 2023-01-13 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Dzień Babci i Dzień Dziadka, przypadające odpowiednio na 21 i 22 stycznia, to dni wyjątkowe. Nie tylko nie można zapominać o święcie ukochanych najbliższych, ale i warto je odpowiednio uhonorować. Jaki prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka będzie najlepszy? Co wybrać na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Koniecznie zobaczcie materiał wideo.

 

W Studiu Apart gościła Marta Pożarlik, która tym razem podpowiedziała jakie wybrać upominki na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Choć często te święta celebrowane są wspólnie, warto oddzielić Dzień Babci i Dzień Dziadka wybierając dla każdego z bliskich osobny upominek. Idealnie sprawdzi się (nie tylko) biżuteria.

Prezent na Dzień Babci

Stylistka zwróciła uwagę na fakt, że kobieta w każdym wieku powinna czuć się pięknie i wyjątkowo. Niewątpliwie biżuteria to ten element stylizacji, który służy podkreśleniu kobiecości. Na początek Marta wybrała zawieszkę-puzderko, która nie tylko pięknie zdobi szyję, ale pozwala także zachować – i to dosłownie – wspomnienia, nosząc je cały czas przy sobie. Jak to możliwe? Wystarczy umieścić we wnętrzu zawieszki pamiątkowe zdjęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Puzderko – niezwykły sposób na zachowanie wspomnień

Szukając idealnego prezentu na Dzień Babci, warto także zwrócić uwagę na perły. Jak wskazała ekspertka, biżuteria z perłami nie tylko pięknie prezentować się będzie podczas uroczystych wyjść czy spotkań, ale doskonale podkreśli także codzienne stylizacje.

Prezent na Dzień Dziadka

Marta Pożarlik przedstawiła także kilka inspiracji prezentowych dla Panów. To między innymi spinki do mankietów, nowoczesne i stylowe męskie bransoletki, a także ponadczasowe zegarki.

Cudzysłów

Zegarek sprawdzi się idealnie na prezent na Dzień Dziadka. Skórzany pasek będzie uniwersalny. Sprawdzi się przy każdej stylizacji – swetrowej, koszulowej i garniturowej.

Marta Pożarlik, stylistka

Stylistka przypominała także, że prezent biżuteryjny jest tylko elementem świętowania tych wyjątkowych dni. Niezwykle ważna, jeśli nie najważniejsza, jest sama pamięć i kontakt z najbliższymi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysły na prezent dla babci i dziadka

Jeśli Marcie udało się Was zainspirować i wśród przedstawionych wzorów i modeli znaleźliście ten, który przypadłby do gustu waszej babci lub dziadkowi, zebraliśmy je wszystkie w specjalnym linku, który znajduje się w opisie pod materiałem wideo umieszczonym na YT. Zachęcamy do oglądania spotkań w Studiu Apart w poszukiwaniu inspiracji. Czekają tam na was niezwykłe spotkania ze stylistami, twórcami internetowymi, ekspertami i ambasadorami marki Apart. Do zobaczenia!