Rozmowa z Victorem Borsukiem

Studio Apart: Victor Borsuk o przekraczaniu granic

Studio Apart 2023-03-07 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Tym razem podczas spotkania w Studiu Apart nie brakowało adrenaliny! Przynajmniej w rozmowie. Było o sportach ekstremalnych, wychodzeniu ze strefy komfortu, ambicji i ciągłym „podnoszeniu poprzeczki”. Gościem odcinka był Victor Borsuk, wieloletni ambasador marki Aztorin. Opowiedział o tym, jak łączyć stereotypowo męskie obszary z biżuterią i od czego zacząć jej noszenie, by czuć się komfortowo.

Gościem Studia Apart był Victor Borsuk. Siedmiokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu, podróżnik, fotograf, filmowiec, a teraz pasjonat skoków spadochronowych. Choć Victor na co dzień uprawia sport i zajęcia „typowo męskie”, nieodłącznym elementem jego stylizacji w niemal każdym wydaniu jest biżuteria.

Borsuk wspomniał, jak zaczęła się jego przygoda i zamiłowanie do męskiej biżuterii. Wszystko to za sprawą zegarka, który dostał na 18-te urodziny. Przyznał, że wtedy właśnie „złapał na nie zajawkę”, a teraz bez zegarka czuje się niemal jak bez ręki.

Cudzysłów

Stopniowo to zamiłowanie do zegarków się rozwijało i stopniowo od zegarka przeszedłem na biżuterię. Najpierw były to pierścionki, aż stopniowo zacząłem biżuterią się bawić, zmieniać, łączyć. Współpraca z marką Aztorin stała się częścią mojego życia i pracy, którą uwielbiam.

Victor Borsuk, @victorborsuk

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić zegarek?

Mężczyźni coraz częściej i chętniej sięgają po biżuterię. Stanowi ona – nie tylko zegarek – nieodłączny element niemal każdej stylizacji. Tę biżuterię i zegarki, które pojawiły się w odcinku, znajdziecie w linku w opisie pod filmem na kanale Studia Apart na YT. Poszczególne wzory i modele dostępne są także w sprzedaży na apart.pl oraz w salonach stacjonarnych.

Studio Apart to przestrzeń do spotkań z gwiazdami i twórcami internetowymi, którzy współpracują z marką. To również miejsce, do którego zapraszamy stylistów. Pokazują jak nosić biżuterię, jak ją łączyć oraz dobierać do stylizacji, a także doradzają i podpowiadają co zrobić, by odnaleźć swój indywidualny – nie tylko biżuteryjny – styl. Nie brakuje również rozmów z ekspertami, którzy dzielą się tajnikami wiedzy biżuteryjnej. Zapraszamy do oglądania.