Oktawia i Sylwia w Studio Apart

Studio Apart: Sylwia Nowak (nie tylko) o muzyce

Studio Apart 2023-01-11 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Aktorka, piosenkarka, kobieta pełna energii – Sylwia Nowak odwiedziła Studio Apart. Artystka opowiedziała o swoim aktualnym, niezwykle napiętym grafiku. Przy okazji rozmowy o licznych projektach była okazja zapytać ją także o ulubioną biżuterię, wzory i modele dodające energii oraz biżuteryjne marzenie. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Sylwia Nowak wniosła do Studia Apart niesamowitą dawkę pozytywnej energii i… kolorów! W najnowszym singlu śpiewa „pełną paletą barw koloruję mój świat”. Podkreśliła jednak, że tak jak kolory doładowują ją energią, tak samo działa biżuteria. Dlatego niemal zawsze jest jej tak dużo. Czasem także te dwa elementy łączą się pod postacią choćby pierścionka z kolorowymi kamieniami.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria a kolorowe garnitury

Jednym z motywów chętnie wybieranych przez artystkę są kolczyki-koła. Pojawiają się zarówno w jej scenicznych kreacjach, jak i uzupełniają codzienne stylizacje. Skąd takie zamiłowanie do motywu koła w biżuterii?

Cudzysłów

Wielkie koła to symbol mojej młodości – Destiny’s Child, Jennifer Lopez. Uwielbiam tę muzykę, na niej się wychowywałam. A ta biżuteria pojawia się także w teledyskach. To mnie w pewnym sensie uformowało i do dziś się z tym utożsamiam. Powiem może brzydko, ale ja jestem taką trochę sroką, jeśli chodzi o biżuterię.

Sylwia Nowak, @sylvianovak_

W trakcie spotkania udało się porozmawiać o zawodowych – muzycznych i aktorskich – planach na przyszłość. Nowak opowiedziała o biżuterii, którą „przemyca” na plan serialu czy teledysku oraz o wymarzonym prezencie, który chciałaby dostać. Koniecznie obejrzyjcie spotkanie z Sylwią Nowak w Studiu Apart.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Biżuteria, która pojawiła się w nagraniu została zebrana w linku pod opisem naszego wideo na YT. Wszystkie modele i wzory są także dostępne na apart.pl oraz w naszych salonach. Być może będzie dla was inspiracją i zachęci do odświeżenia stylu? Albo przeciwnie – odnajdziecie w niej własne ulubione wzory i motywy? Do zobaczenia w kolejnym odcinku Studia Apart!