Bransoletki na ręce

Stylizacje na wakacyjne imprezy

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Trendy 2023-07-13 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Letnie miesiące sprzyjają zacieśnianiu relacji towarzyskich. Mamy zdecydowanie więcej energii, częściej się spotykamy, niejednokrotnie w plenerze. Niezależnie od tego, czy widzieć się będziemy na świeżym powietrzu, czy też w pomieszczeniu, warto zadbać o odpowiednie stylizacje na wakacyjne imprezy. W tym przede wszystkim stylizacje biżuteryjne na lato.

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Wybierając biżuterię do wakacyjnych stylizacji warto zwrócić uwagę na motyw przewodni przyjęcia, by dopasować ją do panującego klimatu.

  • Warto mieć na uwadze panujące trendy. Kolczyki-koła oraz spektakularna biżuteria z motywem łańcucha mają szansę dopełnić stylizacji na każdej wakacyjnej imprezie.

  • Look dopełnią także typowe wakacyjne motywy biżuteryjne. To z pewnością motyw podróży i motyw wakacji! Ale także odrobinę mniej oczywiste symbole, jak choćby motyw muzyki, kwiat lotosu czy… owoce, swego rodzaju przenośnia klimatu lata.

Stylizacje na wakacyjne imprezy

Sezon letni to zdecydowanie kolory, zwiewne tkaniny i odważne połączenia. Planując wyjście na wakacyjną imprezę zwróć uwagę nie tylko na lokalizację i czas odbywania się przyjęcia (wieczorne ognisko, czy może śniadanie w parku miejskim), ale także na okoliczności. Być może oprócz samej lokalizacji i typu imprezy pojawi się motyw tematyczny, który determinować będzie wybór stroju?

Wakacyjne miesiące to dobry czas, by zaszaleć z dodatkami. Buty, torebki, kapelusze i okulary przeciwsłoneczne z pewnością dopełnią całości imprezowej stylizacji. Do tego oczywiście odpowiednio dobrana biżuteria.

CZYTAJ WIĘCEJ: TOP5 trendów w biżuterii na lato

Biżuteria na wakacyjne imprezy

Jakimi kryteriami kierować się dobierając biżuterię do stylizacji na wakacyjną imprezę? W pierwszej kolejności niech będzie to wspomniany już motyw przewodni imprezy. Jeśli całość odbywa się pod hasłem boho, dobrze jest sięgnąć po długie kolczyki, czy bransoletki z najnowszej kolekcji Etno – doskonale wpiszą się w taki klimat przyjęcia. Drugie kryterium to najnowsze trendy. W tym sezonie z pewnością na każdej imprezie świetnie prezentować się będą kolczyki-koła oraz spektakularna biżuteria z motywem łańcucha. Najważniejsze jednak, żeby postawić na komfort i wygodę. Pamiętając jednak, że wakacje to doskonały czas, by zakładać biżuterię odważnie – niech będzie jej dużo i niech będzie ją widać!

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria na garden party: co wybrać?

bransoletki na nogę
bransoletka
kolczyki

Wakacyjne motywy biżuteryjne

Zarówno na co dzień, jak i na wakacyjnej imprezie, look dopełnią motywy biżuteryjne w letnim klimacie. Jakie sprawdzą się najlepiej? To z pewnością motyw podróży i motyw wakacji! Ale także odrobinę mniej oczywiste symbole, jak choćby motyw muzyki towarzyszącej dobrej zabawie, kwiat lotosu kojarzący się niewątpliwie z wyciszeniem i odpoczynkiem, czy też owoce, swego rodzaju przenośnia klimatu lata.

Idealnym dopełnieniem biżuterii (nie tylko) z letnim motywem będzie zegarek lub smartwatch. Noszony na nadgarstku solo, czy też wspólnie z bransoletką lub bransoletkami, będzie z pewnością rewelacyjnie prezentował się na niejednym wakacyjnym spotkaniu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Smartwatch dla niej – na co zwrócić uwagę?


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora