Zegarek męski Aztorin

Walentynkowy prezent dla niego

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Przewodniki Zakupowe 2023-01-30 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

14 lutego to dzień na mapie całego roku, kiedy to jeszcze bardziej i w wyjątkowy sposób okazujemy sobie uczucia. Świętowaniu dnia zakochanych towarzyszą nie tylko słowa pełne miłości, ale niejednokrotnie i upominki, mające podkreślać więź łączącą parę i przypominać o ważnej chwili. Jaki prezent na walentynki dla niego wybrać?

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Męska biżuteria to doskonały sposób na okazanie miłości – nie tylko z okazji walentynek.

  • Pomysł na prezent dla niego to choćby spinki do mankietów, bransoletka z funkcją kabla ładującego lub obrączka antystresowa. Sprawdzą się także „klasyki”, np. łańcuszek lub sygnet.

  • Prezentem z klasą będzie niewątpliwie męski zegarek. Postawić można na model klasyczny – na pasku bym bransolecie, lub designerski smartwatch.

Zegarki męskie

Męska biżuteria czy męski zegarek to doskonały sposób na okazanie miłości – nie tylko z okazji walentynek.

Prezent na walentynki

O ile wybór prezentu dla niej wydaje się być całkiem prosty, o tyle prezent dla niego na walentynki może – ale nie musi – być wyzwaniem. Co dla niej z okazji święta miłości? Niech będzie to biżuteria. W pierwszej kolejności warto wybrać wzór i model lubiany przez partnerkę. Kolczyki, bransoletka, a może pierścionek? Kluczem w wyborze biżuterii na walentynki będą jednak motywy. Biżuteria z motywem serca, napis love, symbol nieskończoności czy pierwsza litera imienia sprawdzą się doskonale.

Co dla niego na walentynki?

A jaki prezent wybrać dla niego? Podobnie jak w przypadku pań, szukając prezentu dla mężczyzny, ważne jest wzięcie pod uwagę gustów i preferencji, a także zainteresowań ukochanego. Niemniej męska biżuteria to doskonały sposób na okazanie miłości – nie tylko z okazji walentynek.

Męskie akcesoria

Warto, by walentynkowy prezent dla niego był oryginalny. Wybierając spinki do mankietów, które każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie, zaskoczyć mogą te z niebanalnym motywem lub zdobieniem. Ciekawym upominkiem dla niego może być choćby bransoletka z funkcją kabla ładującego lub obrączka antystresowa. I wreszcie – brelok, który może przypominać o wręczającej go osobie każdorazowo otwierając drzwi lub wsiadając do samochodu. W tym przypadku warto pomyśleć o grawerunku i umieszczeniu na breloku ważnej daty czy imienia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysł na prezent dla niego: personalizowany brelok

Męski zegarek

Nie ma wątpliwości, że męski zegarek to prezent z klasą, niezwykle ponadczasowy. Na wielu modelach istnieje możliwość umieszczenia grawerunku, co dodatkowo podnosić może wartość sentymentalną upominku. W ofercie Apart dostępne są zegarki wielu marek. Znaleźć można wzory zarówno na pasku, bransolecie, jak i zegarki sportowe. Pomysłem na walentynkowy prezent dla niego może być także smartwatch. Wiele funkcji można dostosować do własnych potrzeb, w ten sposób spełniając wszystkie oczekiwania.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysł na prezent dla niego: męski zegarek

zegarek męski Aztorin
zegarek męski
zegarek męski Aztorin

Wieczne pióro i elegancki długopis

To prezent wyjątkowy, kojarzący się z nienagannym stylem. Marka Apart wprowadziła do oferty sklepu internetowego apart.pl artykuły piśmiennicze. Pióra wieczne i długopisy z logo Parker oraz Waterman, będą doskonałym upominkiem na walentynki.

Członkom klubu Apart Diamond Club przysługuje rabat także na wspomniane artykuły piśmiennicze. Posiadacze kart ADC mogą skorzystać z przyznanych im zniżek, które obowiązują także na tę ofertę.


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Posiada ponad 10 lat doświadczenia dziennikarskiego, od kilku lat działa w marketingu. W Apart odpowiada za treści magazynowe i komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora