Marta Pożarlik wraz z modelką

Studio Apart: Prezent na walentynki

Studio Apart 2023-01-19 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

14 lutego to data, której chyba nikomu nie trzeba przybliżać. I choć uczucie warto okazywać drugiej osobie na co dzień, ten czas wymaga szczególnej oprawy i podkreślenia. Walentynki to idealny moment, żeby obdarować drugą stronę prezentem biżuteryjnym. Jakim? W najnowszym odcinku Studia Apart czekają porady stylistki – co na walentynkowy prezent dla niego? Jaka biżuteria dla niej? I wreszcie: co założyć na randkę. Zapraszamy do oglądania.

Biżuteria to idealny prezent walentynkowy. Zarówno prezent dla niej, jak i prezent dla niego. Nie tylko odpowiednio wybrana, ale także niejednokrotnie personalizowana, a do tego pięknie zapakowana, zachwyci ukochaną i ukochanego (nie tylko) w tym dniu.

Studio Apart odwiedziła stylistka Marta Pożarlik, która podsunęła kilka pomysłów na walentynkowy prezent biżuteryjny. Udzieliła także stylizacyjnych wskazówek na randkę.

Prezent na walentynki dla niej

Wybierając biżuterię dla ukochanej w pierwszej kolejności warto pomyśleć o jej preferencjach. Czy więc będą to kolczyki, pierścionek, czy bransoletka – to sprawa indywidualna. Niewątpliwie jednak, niezależnie od wyboru wzoru i modelu, królować będą motywy i symbole związane z celebrowaniem miłości. To więc biżuteria z motywem serca, napis love, nieskończoność, a także biżuteria, na której możliwe jest umieszczenie grawerunku.

Zobacz więcej prezentów na Walentynki

Prezent na walentynki dla niego

Stylistka podpowiedziała także jakie prezenty biżuteryjne będą idealne dla ukochanego mężczyzny. Na początek zegarek – klasyczny na pasku lub bransolecie, albo bardziej designerski smartwatch. Niebanalnym prezentem dla niego będzie także sznur pereł, coraz chętniej noszona i wybierana przez panów biżuteria.

CZYTAJ WIĘCEJ: Męskie perły: gorący trend biżuteryjny

Biżuteria na randkę

Marta Pożarlik zaproponowała również stylizacje biżuteryjne idealne na spotkanie we dwoje. Klasyczna mała czarna doskonale podkreśla biżuterię w kolorze złota. Nie zabrakło także wskazówek dla Panów.

Cudzysłów

Proponuję zegarek na skórzanym, brązowym pasku. Do tego koniecznie brązowe buty. Drodzy Panowie, pamiętajcie o tym, ze kolor paska od zegarka powinien być taki, jak kolor butów.

Marta Pożarlik, stylistka

Ekspertka zaznaczyła także, żeby w tym dniu pamiętać o sobie. Bo miłość do samego siebie jest najważniejsza!

Biżuterię, która pojawiła się w odcinku zebraliśmy w linku w opisie pod materiałem wideo na YT. Subskrybujcie kanał Studia Apart, aby na bieżąco śledzić kolejne spotkania ze stylistami, ekspertami i wyjątkowymi gośćmi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria na randkę: jaką wybrać?