Twoja karta ADC
w aplikacji
mobilnej

Aplikacja ADC

OBEJRZYJ WIDEO

Kliknij i pobierz aplikację

Aplikacja ADC Aplikacja ADC

Apart Diamond Club na Twoim telefonie

Zarejestruj się w aplikacji i korzystaj z mobilnej wersji swojej karty ADC. Dzięki temu będziesz ją mieć zawsze pod ręką, gdy będzie potrzebna. Zawsze przy Tobie. Bezpiecznie i bezdotykowo.


Jak to zrobić?

Aplikacja ADC

POBIERZ I ZAINSTALUJ APLIKACJĘ ADC POPRZEZ GOOGLE PLAY ALBO APP STORE

Aplikacja ADC

ZAREJESTRUJ SWOJĄ KARTĘ ADC I CIESZ SIĘ DOSTĘPEM DO KONTA NA TELEFONIE

Aplikacja ADC

KORZYSTAJ Z APLIKACJI: RÓB ZAKUPY, TWÓRZ LISTY ŻYCZEŃ, UŻYWAJ WIRTUALNEJ KARTY ORAZ CIESZ SIĘ PRZYWILEJAMI DLA KLUBOWICZÓW

Kliknij i pobierz aplikację

Aplikacja ADC Aplikacja ADC

Co zyskasz?

Aplikacja ADC

DOSTĘP DO SWOJEGO PROFILU ORAZ WIRTUALNEJ KARTY

Telefon to obecnie najpopularniejsze urządzenie mobilne, w którym przechowujemy wiele najpotrzebniejszych danych. Teraz także na wyciągnięcie ręki będzie dostęp do Twojego profilu na apart.pl oraz karty ADC w ekologicznej, wirtualnej formie.

Aplikacja ADC

ATRAKCYJNE RABATY ORAZ OFERTY SPECJALNE

5% dla karty ADC o statusie Gold i 10% dla karty o statusie Platinum - to gwarantowane rabaty na Twojej karcie, ale nie tylko. Teraz będziesz na bieżąco z aktualnymi akcjami promocyjnymi, które nieustannie przygotowujemy dla naszych Klientów.

Aplikacja ADC

MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA LIST ŻYCZEŃ

Zachwyciły Cię kolczyki, naszyjnik lub pierścionek, ale chcesz swój zakup przemyśleć lub odłożyć w czasie? Dzięki dostępowi do swojego konta, Twoja lista życzeń zostanie zapamiętana i będziesz mógł do niej wrócić, kiedy tylko będziesz chciał.

Aplikacja ADC

MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA ZAKUPÓW POPRZEZ APLIKACJĘ

Zakupy online to ciesząca się popularnością forma kupowania. Bezpieczna, wygodna i bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji mobilnej, Twój ulubiony salon jubilerski Apart zawsze będzie dla Ciebie otwarty, a Ty będziesz mile widziany 24/7.

KORZYŚCI Z ROBIENIA ZAKUPÓW POPRZEZ APLIKACJĘ ADC ORAZ NA APART.PL