Biżuteria

Sortuj wg:
Pokaż
Ilość produktów: 4

Szkatułki na biżuterię

Kobiety uwielbiają biżuterię i często same kupują sobie modne wzory pasujące do preferowanego przez nie stylu, ale także lubią otrzymywać biżuteryjne upominki. Noszenie biżuterii to przyjemność i najlepszy sposób na podkreślenie swojej osobowości oraz looku, ale po zdjęciu ulubionych kolczyków, pierścionków czy bransoletek warto zadbać o to, aby były przechowywane w bezpiecznym miejscu. Jak przechowywać biżuterię? Idealnym rozwiązaniem są szkatułki Apart - nie tylko chronią biżuterię przed ewentualnymi uszkodzeniami, ale także estetycznie prezentują się na komodzie.

Mała szkatułka na biżuterię

Kompaktowe etui na biżuterię warto mieć, bo świetnie się sprawdza w podróży. Zwykle na krótsze lub dłuższe wyjazdy nie zabieramy całej osobistej kolekcji biżuterii, tylko wyselekcjonowane wzory, które będą przydatne jako dopełnienie stylizacji na wakacjach lub do looku podczas wyjazdu służbowego czy szkolenia. Organizer na biżuterię w takiej formie jest zapinany na zamek błyskawiczny, a doskonale rozplanowane wnętrze pozwala zadbać o biżuterię podczas wyjazdu. Niewielki rozmiar akcesorium to atut, dzięki czemu bez problemu zmieści się do walizki.

Duża szkatułka na biżuterię

Kiedy osobista kolekcja biżuterii staje się coraz bogatsza, warto wybrać większą szkatułkę. W tym wypadku wymiar praktyczny idealnie łączy się z estetyką, bo taki organizer na biżuterię pozwoli nie tylko bezpiecznie ułożyć i przechować dodatki, ale także jest dyskretną ozdobą komody czy toaletki, jeśli chcemy go wyeksponować. Miękko wyściełane wnętrze chroni pierścionki, naszyjniki, zawieszki, bransoletki i kolczyki, które można poukładać dzięki odpowiednim przegródkom, a kiedy chcemy założyć wybrane wzory - bardzo łatwo je znaleźć i wyjąć.

Szkatułki na biżuterię o różnych kształtach i kolorach

Większość szkatułek na biżuterię Apart jest zaprojektowana w kolorach pastelowych, takich jak ecru, róż czy zieleń. Wyjątkiem są organizery w kształcie serca w czerwonym kolorze. Te modele są doskonałe jako prezent na Walentynki lub urodziny. Pozostałe etui na biżuterię mają kształty prostokątne, kwadratowe lub okrągłe. Z myślą o wielbicielkach kolekcji modułowych do samodzielnego komponowania biżuterii stworzono organizer na beadsy i charmsy, w którym można umieścić zawieszki. Wiele szkatułek na biżuterię wyposażono w lusterka, co ułatwia zakładanie kolczyków czy naszyjników. Jako prezent doskonale także sprawdzi się duży kuferek na biżuterię z kilkupoziomowym zestawem szufladek i przegródek. Jest wyposażony w spore lusterko, a elegancji dodaje mu kluczyk z dekoracyjnym chwostem. Taka szkatułka na biżuterię to doskonały pomysł na upominek z okazji Dnia Mamy lub Dnia Kobiet.