Cechy produktu

Nr wzoru: 109.393

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja Pierścionki zaręczynowe

Kamień: Diament

Czystość / Barwa: SI1/H

0,44 ct

Szlif diamentu: brylant

Surowiec: Żółte i białe złoto

Próba: 585

Łączna liczba diamentów: 1

Opis produktu

Niezależna certyfikacja

W przypadku brylantów o masie powyżej 0,43 ct, jakość diamentu poświadcza zarówno certyfikat Apart, jak i certyfikat niezależnego międzynarodowego laboratorium gemmologicznego: GIA, IGI, HRD. Diamenty Apart są naturalne i pochodzą z obszarów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Wzór dostepny również w wersji z brylantem o masie 0,08 ct, 0,12 ct, 0,17 ct, 0,23 ct, 0,34 ct oraz 0,70ct.

Pierścionek z żółtego i białego złota, próby 585 , z brylantem o masie 0,44 ct, czystości SI1, barwie H.

Chwila zaręczyn przypieczętowana diamentowym blaskiem. Piękno brylantu wyeksponowano w pierścionku zaręczynowym w klasycznej odsłonie, podkreślonej subtelnie finezyjnymi detalami. Szynę z żółtego złota wieńczy misternie wykonana podbudowa z białego kruszcu, w której lśni oprawiony w sześć krap bezcenny kamień. Wzór dostępny jest z kilkoma innymi wariantami masy brylantu. Pierścionek wykonano z żółtego i białego złota o próbie 585 i ozdobiono brylantem o masie 0,44 ct.

 

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są standardowo pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W eSklepie Apart są dostępne także nowe opakowania w zachwycającej subtelnością tonacji pudrowego różu. Darmowy zestaw to wybrane piękne pudełko oraz dołączona torebka upominkowa.

eco-package

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)