Cechy produktu

Nr wzoru: 105.203

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja Broadway

Kamień: Diament

Łączna liczba diamentów: 51

Łączna masa diamentów: 0,16 ct

Surowiec: Żółte złoto

Próba: 585

Opis produktu

Skrzący się blaskiem złoty pierścionek z diamentami. Pierścionek z żółtego złota ma klasyczną formę, podkreśloną misternie oprawionymi, intensywnie lśniącymi diamentami, tworzącymi kunsztowną kompozycję. Wzór idealny jako pierścionek zaręczynowy z diamentami lub wyjątkowy upominek dla kobiety z okazji ważnej rocznicy lub urodzin. Wzór dostępny również w białym złocie.


Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są domyślnie pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W eSklepie Apart są dostępne także nowe opakowania w zachwycającej subtelnością tonacji pudrowego różu. Darmowy zestaw to wybrane piękne pudełko oraz dołączona torebka upominkowa.

eco-package

Kolekcja Broadway

Blask wielu diamentów w każdym wzorze kolekcji oszałamia i budzi zachwyt – niczym najdłuższa arteria Manhattanu i jej niezliczone światła. Biżuteria skrzy się i emanuje prawdziwą energią, która wyjątkowo harmonijnie koresponduje z duchem tętniącej życiem metropolii.

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o dostępność produktu

Zapytaj o parametry produktu

(wymagane, min. 20 znaków)