Back to school: kolorowe zegarki dla dzieci

Back to school: kolorowe zegarki dla dzieci

Przewodniki zakupowe 2022-06-27 PRZECZYTASZ W W 2 MINUTY

Tik-tok, tik-tok… i już nowy szkolny rok. Dzieci ze wspomnieniami wakacyjnych miesięcy wkroczą ponownie w szkolne mury. Warto umilić im czas powrotu do klas drobnym prezentem z okazji rozpoczęcia nauki w kolejnej klasie. Dlatego Apart przygotował ofertę kolorowych dziecięcych zegarków, by odmierzały czas od pierwszego dzwonka po ostatni, symbolizujący kolejne wakacje. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Twojej pociechy!

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:
  • Odpowiednio dobrany zegarek pozwoli twojemu dziecku wyrazić swój indywidualny styl i dodać przebojowości. To jednak nie tylko oryginalna kolorystka, ale również niesamowite grafiki.
  • Smartwatche łączą w sobie ponadczasowy design i wielofunkcyjność. Z kolei smartbandy dostępne charakteryzują się wydłużoną prostokątną tarczą i paskiem w modnych kolorach. Są nie tylko kultowym dodatkiem, ale również praktycznym szkolnym gadżetem.
  • Wręczając zegarek z okazji rozpoczęcia szkoły, warto dodać od siebie kilka słów otuchy. Można to zrobić w formie pamiątkowego grawerunku umieszczonego na deklu zegarka.

Kolorowe zegarki dziecięce – hit szkolnych korytarzy!

Twoje dziecko przemierza szkolne korytarze. Rówieśnicy noszą książki w nowych plecakach z podobiznami swoich idoli i bajkowych postaci. A może warto by wyróżnić się z tłumu oryginalnym dodatkiem? Z dziecięcymi zegarkami AM.PM jest to możliwe! W ofercie odnaleźć można zegarki w pięknych tęczowych kolorach: różowe, niebieskie, zielone, czerwone, fioletowe i wiele więcej.

Zegarki dla dziecka marki AM.PM pozwolą twojemu dziecku wyrazić swój indywidualny styl i dodać przebojowości. To co je wyróżnia, to nie tylko oryginalna kolorystka, ale również niesamowite grafiki. Znając zainteresowania swojej pociechy dobierzesz zegarek, który idealnie odzwierciedli jego hobby. Twój syn spędza każdą wolną chwile grając w piłkę z kolegami? Twoja córka marzy o staniu się księżniczką? Podarowując zegarek dziecięcy Apart przybliżysz je do osiągniecia celu.

W ofercie zegarków dla dziewczynek i chłopców znajdziesz to czego szukasz. A może twoje dziecko jest wielkim fanem bajek? Wręcz na prezent dla dziecka zegarek z myszką Mickey, Minnie lub innymi bohaterami z kolekcji Disney. Najmłodsi miłośnicy gwiezdnej sagi ucieszy iście kosmiczny zegarek dla chłopca Star Wars. Z takim upominkiem dumnie noszonym na nadgarstku Twoje dziecko chętnie wkroczy w nowy rok szkolny. A my jesteśmy pewni, że nie będzie mogło się doczekać powrotu do szkoły, by pochwalić się koleżankom i kolegom nowym, kolorowym zegarkiem.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić zegarek?

Jaki powinien być zegarek dla dziecka?

Warto, by zegarek dla dziecka był ładny i praktyczny. Jednak w szkolnym wirze i dziecięcym świecie pełnym emocji potrzebny jest zegarek do zadań specjalnych. Dlatego też w ofercie zegarków dziecięcych nie zabrakło zegarków elektrycznych z datownikiem oraz zegarków wodoszczelnych. Poza tym wiele z dziecięcych zegarków elektrycznych posiada funkcję alarmu. Taki zegarek z alarmem świetnie sprawdzi się dla każdego śpiocha i śpiącej królewny, którzy mogliby zaspać na pierwszy dzień szkoły.

Z kolei tradycyjne zegarki z kolorowymi wskazówkami i minutami narysowanymi wokół tarczy, w łatwy sposób będą odmierzać czas do kolejnej przerwy! Barwne wskazówki zegarka to również świetny pomysł na naukę odczytywania godzin przez najmłodszych. Z uroczym, a zarazem praktycznym czasomierzem zdobywanie nowych umiejętności będzie samą przyjemnością.

Smartwatch i smartband dla dzieci i nastolatków

Uwielbiane przez nastolatków smartwatche łączą w sobie ponadczasowy design i wielofunkcyjność. Z kolei smartbandy dostępne w ofercie zegarków Apart charakteryzują się wydłużoną prostokątną tarczą i paskiem w modnych kolorach. Bestsellerowe zegarki w nowoczesnym wydaniu są nie tylko kultowym dodatkiem, ale również praktycznym szkolnym gadżetem. Ich zaawansowana technologia pozwala na śledzenie osiągnięć sportowych i codziennych aktywności fizycznych. Centrum powiadomień na eleganckiej tarczy dotykowego wyświetlacza zawsze będzie informować o najważniejszych wydarzeniach z życia ucznia. Dodatkowe funkcje zegarka pozwalają na słuchanie muzyki, bezdotykowe płatności, a nawet odbieranie rozmów telefonicznych. Niezawodny czasomierz przypomni o odpowiednim nawodnieniu, ruchu oraz śnie, co jest niezwykle ważne w szkolnym trybie życia. Smartwatch dla dziecka jest świetną alternatywą, gdy jest mu ciężko rozstać się z telefonem podczas lekcji. Zarówno smartwatch Garmin, Marea oraz Timex pozwolą na pozostanie w stałym kontakcie z bliskimi. Uniwersalny design oraz kolory sprawiają, że jest to idealny zegarek dla dziewczynki i chłopca w wieku szkolnym.

Dziecięcy zegarek z grawerem – najlepszy prezent na rozpoczęcie szkoły

Podarowując na prezent dla córki lub syna zegarek z okazji rozpoczęcia szkoły, warto dodać od siebie kilka słów otuchy. Można to zrobić w formie pamiątkowego grawerunku umieszczonego na deklu zegarka. Taki upominek będzie sentymentalną pamiątką szkolnych lat. Podczas ważnych szkolnych wydarzeń lub egzaminu, Twoja pociecha zawsze będzie mogła do nich powrócić i poczuć wsparcie najbliższych.

CZYTAJ WIĘCEJ: Grawer: co należy wiedzieć?