Bransoletki na rękach

Prezent dla absolwentów [POMYSŁY]

Przewodniki Zakupowe 2023-05-23 PRZECZYTASZ W 3 MINUTY

Ukończenie szkoły, na każdym z etapów edukacji, jest niezwykle emocjonującym przeżyciem. Przede wszystkim dla absolwenta, jednak niewątpliwie osobom najbliższym również towarzyszy duma i ekscytacja. To moment, który warto szczególnie podkreślić, choćby wręczając osobie kończącej szkołę lub uczelnię, upominek. Jaki prezent dla absolwentów wybrać?

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Zakończenie każdego z etapów edukacji zasługuje na wyróżnienie. Wśród prezentów dla absolwentów warto wymienić zegarek, smartwatch lub biżuterię.

  • Warto uhonorować także nauczycieli i kadrę pedagogiczną. Idealnym pomysłem będą artykuły piśmiennicze: pióra wieczne i długopisy z logo Parker oraz Waterman dostępne na apart.pl.

  • Grawerunek będzie pięknym dopełnieniem prezentu dla absolwenta. Dzięki niemu będzie możliwy powrót wspomnieniami do tych niezwykłych, szkolnych chwil.

Upominek dla absolwenta przedszkola

Pierwszy etap edukacji zakończony. To z pewnością moment niezwykle doniosły, zwłaszcza dla dumnych rodziców? Warto go podkreślić upominkiem dla przyszłego pierwszoklasisty.

Idealnie sprawdzi się zegarek. Może być to tradycyjny, wskazówkowy model – odczytywanie godziny na tarczy zegarka to niezwykle cenna i za chwilę niezbędna umiejętność. Warto zwrócić uwagę na kolekcje AM:PM Disney z wizerunkami między innymi uwielbianych od pokoleń myszek Mickey i Minnie.

Może się jednak okazać, że samo wskazywanie czasu to za mało. Wówczas idealnym prezentem dla absolwenta przedszkola będzie smartwatch. To nie tylko modny i barwny gadżet – taki zegarek to możliwość skorzystania z wielu praktycznych funkcji. Daje on możliwość kontaktu z bliskimi czy ustawienia alarmu. To też podświetlanie tarczy czy funkcja odliczania wstecznego. W przypadku „niebawem już” uczniów, może być to najlepszy wybór. Oferta smartwatchy AM:PM dostępna w salonach Apart i na apart.pl z pewnością umożliwi wybór prezentu dla chłopca i prezentu dla dziewczynki.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jaki zegarek dla dziecka wybrać?

Prezent na zakończenie szkoły podstawowej

W tym przypadku również wybór nowego modelu zegarka będzie dobrym pomysłem. Jednak często najlepszym upominkiem w tym wieku będzie biżuteria dla absolwentów. Dziewczynki w szkole podstawowej często mają przekłute uszy, w prezencie można więc wręczyć im kolczyki. W zestawie z zawieszką stanowić będą nie tylko piękny upominek na koniec szkoły, ale również na zakończenie każdej z kolejnych klas.

Warto zwrócić uwagę na biżuterię z kolekcji Disney by Apart. Zachwycają także modele biżuterii Kids Collection. Niebanalnym pomysłem może być także zakup bransoletki na sznurku z kolekcji Fun Fun. Kluczem przy wyborze upominku biżuteryjnego dla absolwentki szkoły podstawowej niech będzie również motyw – związany z jej pasją, zainteresowaniami czy planami.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria dla dziewczynek w różnym wieku

Co w prezencie dla maturzysty?

Przystąpienie do egzaminu dojrzałości i ukończenie szkoły średniej wymaga szczególnej oprawy. Uhonorowaniem tego czasu niech będzie niezwykła biżuteria.

Co wybrać dla absolwentki szkoły średniej? Ciekawą propozycją może być niebanalna biżuteria z kolekcji Magic Crystals. Nieco delikatniejsza, wciąż jednak ożywająca niejedną stylizację kolorem będzie kolekcja Kolory. I wreszcie zachwycająca, mająca szansę przypaść do gustu wielbicielkom każdego stylu kolekcja Etno. Wśród wykonanych z japońskich koralików bransoletek znaleźć można również tę z imieniem absolwentki.

Ukończenie szkoły średniej to czas poszukiwania własnego stylu, eksperymentowania z wyglądem i odkrywania siebie. Stąd również zakup biżuterii dla absolwentów jest dobrym pomysłem. Chłopcy w tym wieku chętnie sięgają po perły, stąd trafionym prezentem może być np. sznur pereł.

Oczywiście sprawdzą się również zegarki. Szukając prezentu dla absolwentów w tym przypadku warto postawić na klasyczne modele, które będą pamiątką na lata.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zjawiskowe bransoletki w stylu etno

Prezent z okazji ukończenia studiów

Tytuł uzyskany w związku z ukończeniem studiów to doskonały moment, żeby rozpocząć kolekcjonowanie biżuterii modułowej. Umożliwia ona personalizację i podkreślenie indywidualnego stylu.

Mowa o dwóch cieszących się popularnością i uznaniem kolekcjach biżuterii. Apart Beads Collection to szeroka oferta wzorów bazowych nie tylko bransoletek, ale także kolczyków i naszyjników. Do tego ponad 400 wzorów zawieszek beads i stoperów, dzięki którym każda kobieta będzie miała możliwość stworzyć biżuterię odzwierciedlającą jej pasje, nastrój czy właśnie ważne wydarzenia w życiu – takie jak choćby ukończenie studiów.

Drugą z kolekcji biżuterii modułowej idealną na prezent dla absolwentki będzie kolekcja Charms. Została stworzona z myślą o kobietach kreatywnych i umożliwieniu im dopasowania dodatków do własnego stylu. W Apart dostępne są zawieszki charms z cyrkoniami, diamentami, szafirami, ametystami i innymi kamieniami szlachetnymi. Z pewnością uda się znaleźć prezent idealny!

Biżuteria dla absolwenta? Biżuteria męska idealna na prezent z tek okazji to choćby eleganckie spinki do mankietów. Modnym dodatkiem, a jednocześnie praktycznym gadżetem będzie z kolei bransoletka z funkcją kabla ładującego lub personalizowany brelok.

CZYTAJ WIĘCEJ: Bransoletki z funkcją kabla ładującego

Jaki prezent dla nauczyciela?

Niejednokrotnie myśląc o prezentach dla absolwentów, naturalna staje się dla nas również potrzeba wyróżnienia i uhonorowania kadry pedagogicznej. Idealnym prezentem dla absolwentów, jak i upominkiem dla nauczycieli będzie elegancki długopis lub wieczne pióro. Apart poszerzył swoją ofertę o artykuły piśmiennicze pióra wieczne i długopisy z logo Parker oraz Waterman. Znakomite jako prezent i od lat kojarzone z nienagannym stylem. Są one dostępne na apart.pl

CZYTAJ WIĘCEJ: Wyjątkowy prezent: wieczne pióro lub długopis

Personalizacja grawerunkiem

Wybierając prezenty dla absolwentów na każdym etapie ich nauki, warto zadbać o ich wyjątkowy i pamiątkowy wydźwięk. Stanie się to możliwe dzięki umieszczeniu grawerunku. Taka personalizacja biżuterii czy zegarka sprawi, że podarek będzie przez wiele kolejnych lat niezwykłym wspomnieniem tych ważnych, związanych z edukacją chwil.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria z grawerem. Co należy wiedzieć?