Magdalena Boczarska

Biżuteria w stylu Magdaleny Boczarskiej

Trendy 2023-03-24 PRZECZYTASZ W W 2 MINUTY

Podczas najnowszej sesji w hiszpańskich plenerach Walencji i Madrytu Boczarska zaprezentowała najnowsze biżuteryjne trendy Apart na tegoroczną wiosnę i lato. Jaka biżuteria jest modna w tym sezonie? Na które wzory i motywy szczególnie warto zwrócić uwagę? Oto kilka stylizacji, które nowa ambasadorka Apart prezentowała w czasie sesji.

Sesja marki Apart z udziałem Magdy Boczarskiej:

Magdalena Boczarska nową ambasadorką Apart. Gwiazda, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, zachwyca klasą, stylem, urodą i talentem. W plenerach Walencji i Madrytu podczas sesji w stylu lat 70-tych zaprezentowała się zjawiskowo.

CZYTAJ WIĘCEJ: Get the look: Magdalena Boczarska

Biżuteria pełna kolorów

Wiosna to pora roku, w której przyroda i cały świat budzą się do życia. Wszędzie wokół pojawiają się kolory. Nie inaczej jest w przypadku stylizacji, także tych biżuteryjnych. Biżuteria na wiosnę to feeria barw. Warto zwrócić uwagę na kolekcję kolory, w której z pewnością uda się znaleźć biżuterię odpowiadającą indywidualnym gustom. Jakie kolory są modne tej wiosny? Akcenty kolorystyczne, w tym zwłaszcza intensywne odcienie niebieskiego i soczystej zieleni, pojawiają się pod postacią cyrkonii i elementów wykonanych ze szlifowanego szkła.

CZYTAJ WIĘCEJ: Znaczenie kamieni szlachetnych i ozdobnych

Styl lat 70 tych

Motywem przewodnim sesji z udziałem Magdy Boczarskiej, która miała miejsce w Hiszpanii, była moda retro. Styl lat 70 tych, to, oprócz przywołanych już kolorów, wyraziste printy, odważne kroje i naturalne dzianiny. Do tego biżuteria. Sprawdzają się zarówno wzory delikatne, subtelne, jak i bardziej wyraziste. Nie ulega jednak wątpliwości, że warto, by było jej dużo i by było ją widać.

Moda lat 70 tych to wygoda i kobiecość, co zdecydowanie widać na każdym z kadrów nowej sesji Apart. Jednym z najbardziej wyrazistych motywów charakterystycznych dla tego stylu są kolczyki-koła.

Wzory i motywy na wiosnę

Trudno sobie wyobrazić ciepłe dni bez choćby wykonanych ze srebra lub złota kwiatów i liści. Modne są także motyle oraz ważki czy zwielokrotnione kółka, przywodzące na myśl biżuterię etno. Nie brakuje oczywiście ekspresyjnych wzorów o splocie łańcucha pancerka lub paper clip oraz pereł. Dla wielbicielek romantycznych akcentów na nadchodzący sezon wybrano takie symbole, jak złote i srebrne serca oraz nieskończoność, a także motyw litery. W przypadku gwiazdy kampanii jest to oczywiście pierwsza litera jej imienia, czyli M.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria na wiosnę

Magdalena Boczarska
Magdalena Boczarska

Blask diamentów

Najszlachetniejsze z kamieni zdobią nie tylko ekskluzywną biżuterię. W wielu odsłonach diamenty, nierzadko w połączeniu z innymi kamieniami szlachetnymi, doskonale prezentować się będą w casual’owych stylizacjach. Dodadzą blasku na co dzień, co sprawi, że każda z nas poczuje się jak prawdziwa gwiazda.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria z diamentami

Biżuteria w stylu boho

Boho to kwintesencja niezobowiązującego i bezpretensjonalnego, a przy tym doskonale przemyślanego look’u. Biżuteria w stylu boho to w najnowszej odsłonie kolekcja bransoletek Etno. Połączenie zjawiskowych kolorów z elementami złota będzie niebanalnie uzupełniać zarówno wiosenne, jak i letnie stylizacje.

CZYTAJ WIĘCEJ: Bransoletki Etno na wiosnę

Magdalena Boczarska
Magdalena Boczarska