Bransoletki na rękach

Bransoletki dla mamy i córki

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Przewodniki Zakupowe 2022-10-26 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Więź, jaka łączy mamę i córkę, jest niewątpliwie wyjątkowa. Należy ją pogłębiać, pielęgnować i celebrować w każdych możliwych okolicznościach. Choćby przez wspólne wyjścia do kina, na „dziewczyńskie” pogaduchy w kawiarni czy spacery do parku. Warto także zadbać o jej podkreślanie, zwłaszcza to symboliczne. Idealnym pomysłem będą bransoletki dla mamy i córki.

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:

  • Podobne wzory bransoletek noszone na nadgarstku to między innymi symbol łączącej mamę i córkę więzi.
  • Niezwykle piękną i uroczą alternatywą dla wspólnie noszonych bransoletek są kolczyki dla mamy i córki.
  • Wybierając biżuterię dla mamy i córki, warto zwrócić uwagę na możliwość umieszczenia na nich grawerunku.

Bransoletki dla mamy i córki

Kiedyś można było powszechnie spotkać się ze sformułowaniem „bransoletki przyjaźni”. To jednak domena czasów szkolnych. Dziś, choć rzeczywiście bransoletka jest idealnym prezentem dla przyjaciółki, tożsamość wzorów nie jest już priorytetem przy wyborze biżuterii.

Zupełnie inaczej jest w relacji mama-córka. Podobne wzory bransoletek noszone na nadgarstku to coś więcej niż tylko symbol łączącej więzi. To także podkreślanie drobnymi gestami jak bardzo wzajemnie się kochają, szanują i – jeśli spędzają czas oddzielnie – za sobą tęsknią.

Bransoletki na sznurku to niezwykła kolekcja idealnie prezentująca się zarówno na co dzień, jak i do bardziej eleganckich stylizacji. Noszona tak przez mamę, jak i przez córkę zwracać będzie uwagę o każdej porze roku.

Kolczyki dla mamy i córki

Niezwykle piękna i uroczą alternatywą dla wspólnie noszonych bransoletek są kolczyki dla mamy i córki. Subtelne wzory na sztyfcie będę pięknie prezentować się zarówno założone przez mamę, jak i córkę.

Warto jednak zapoznać się z bogatą ofertą marki Apart i znaleźć własne, ulubione modele. Być może nie będą identyczne, ale spodobają się mamie i córce. Dzięki temu będą noszone z radością i wzajemnie cieszyły oko.

Biżuteria dla mamy i córki

Wybierając biżuterię dla mamy i córki, warto zwrócić uwagę na możliwość umieszczenia na nich grawerunku. Należy jednak mieć na uwadze, że możliwości grawerowania uzależnione są od wielkości oraz struktury powierzchni. W związku z tym okazać się może, że niejednokrotnie możliwe jest umieszczenie jedynie symbolu lub innej krótkiej formy w miejsce planowanego w zamyśle dłuższego napisu. Niemniej warto wówczas rozważyć umieszczenie konkretnego symbolu, daty czy elementu, np. inicjału imienia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria z grawerem: co należy wiedzieć?


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora