Kampania świąteczna Apart 2023

Piękne życzenia, które spełniają się w Święta...

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Trendy 2023-11-06 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Jednym z najpiękniejszych świątecznych motywów jest… kokarda. Łączy się z prezentami, których rozpakowywanie niesie ze sobą przyjemność dla każdego. Świąteczny czas to chwile, kiedy najważniejsza jest obecność bliskich nam osób, radość z obdarowywania ich prezentami, a także życzenia, które wzajemnie sobie składamy. Czego sobie życzymy oprócz wymarzonych prezentów? Uśmiechu, czasu, którego nie trzeba liczyć, spokoju i... miłości po kokardę!

Na początek kilka słów wstępu o samej kampanii świątecznej Apart 2023:

  • Na planie kampanii świątecznej Apart stanęły cztery ambasadorki marki: Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa.
  • Świąteczna kampania to prezentacja biżuterii. Takiej, którą można założyć do stylizacji podczas spotkań z bliskimi, a przede wszystkim podarować z okazji Świąt.
  • Niech to będzie czas spełnionych życzeń. Tych wypowiedzianych i tych znalezionych pod choinką.

Kampania świąteczna Apart 2023

Tegoroczna kampania świąteczna Apart zachwyca! Na planie pojawiły się cztery zjawiskowe ambasadorki marki: Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa. Główny kadr z wszystkimi gwiazdami kampanii z dużym, podświetlonym napisem APART w tle przywodzi na myśl najsłynniejszy baner świata, czyli znajdujące się na wzgórzach Los Angeles litery, tworzące nazwę Hollywood. Jednak możemy go podziwiać w cudownej, zimowej odsłonie – napis został oprószony białym puchem, a całości towarzyszą świąteczne drzewka. Iście gwiazdorskie kreacje w kolorze czerwieni dopełniają całości.

Sceneria, na tle której pozują ambasadorki jak zawsze w przypadku marki Apart odwołuje się do wszystkiego tego, za co najbardziej kochamy Boże Narodzenie: udekorowane drzewka rozświetlone lampkami, prezenty, sanie Mikołaja i oczywiście on sam!

Biżuteria w kampanii świątecznej

Świąteczna kampania to prezentacja biżuterii: takiej, którą można założyć do stylizacji podczas spotkań z bliskimi, a przede wszystkim podarować z okazji Świąt. Uwagę przykuwa ekskluzywna selekcja, którą ujęto w linię High Jewellery. To luksusowe wzory z diamentami, również łączonymi z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Jako prezent z tej linii doskonale sprawdzi się pierścionek eternity, symbolizujący nieskończoną miłość czy ponadczasowa bransoletka tenisowa. Diamentowa biżuteria to zarówno klasyczne wzornictwo, jak i bardziej nowoczesne modele.

Biżuteria z żółtego złota to głównie kunsztownie wykonane wzory o strukturze splotu, a także w stylu vintage, zdobione barwnymi cyrkoniami. Nie brakuje także pełnych lekkości, delikatnych wzorów z sercami czy gwiazdkami, idealnych jako prezent dla młodych kobiet.

W kampanii nie zabrakło także srebrnej biżuterii w prawdziwie świątecznym wydaniu – o pięknych formach rozświetlonych białymi cyrkoniami. Świąteczną symbolikę można odnaleźć również w modułowych liniach Beads oraz Charms. Te i wiele innych biżuteryjnych wzorów, które można podziwiać na inspirujących kadrach i w filmach, składających się na kampanię Apart to zapowiedź wyjątkowych, pełnych blasku Świąt. Ich ważną częścią jest ozdobne pudełko z logo Apart i kokardą, we wnętrzu którego bliscy znajdą wymarzony prezent. Niech to będzie czas spełnionych życzeń - tych wypowiedzianych i tych znalezionych pod choinką.

Magdalena Boczarska
Maria Dębska
Małgorzata Socha
Julia Wieniawa

Biżuteria na prezent na święta

Warto, by biżuteria wręczana w bożonarodzeniowym prezencie niosła ze sobą emocje. Biżuteria jest jednym z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych prezentów, mogącym wyrazić całą gamę uczuć. Od miłości i przywiązania, po wdzięczność i szacunek. W ofercie Apart znajdują się wyjątkowe kruszce i motywy, które z pewnością będą idealne dla każdej osoby i na każdą świąteczną okazję.

Warto zwrócić uwagę na biżuterię ze świątecznymi motywami, która także ma szansę zachwycić najmłodszych wręczona jako upominek na mikołajki. Młodzież z pewnością ucieszy się z bardziej nowoczesnych projektów, gdzie minimalistyczne złote pierścionki czy bransoletki z motywem nieskończoności będą odzwierciedlać ich młodzieńczy zapał i otwartość na świat.

Nie można zapominać, że biżuteria od Apart to nie tylko prezent od rodzica dla dziecka czy od partnera dla ukochanej osoby. To również wspaniały sposób, aby podziękować przyjaciołom za kolejny wspólnie spędzony rok lub wyrazić wdzięczność rodzicom czy dziadkom za ich nieustającą miłość i wsparcie.

Co jeszcze na prezent? Dla mężczyzn sprawdzą się eleganckie spinki do mankietów lub sygnety, które są wyrazem szacunku i męskiej elegancji. Idealnym prezentem – nie tylko dla Panów – mogą być także eleganckie pióra lub długopisy.

Doskonałym pomysłem będą także zegarki – tradycyjne lub smartwatche. Niebanalnym podarunkiem może być zegarek z limitowanej kolekcji Disney na 100 urodziny marki.

Niezależnie od decyzji prezent wybrany wśród asortymentu dostępnego w Apart zawsze będzie prezentem, który zostanie z bliskimi na lata, przypominając o wspólnie spędzonych świątecznych chwilach. W Apart każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i osobistych preferencji, czyniąc ten świąteczny czas jeszcze bardziej magicznym.


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora