Biżuteria Apart na zimę

WYBÓR REDAKCJI: Biżuteria na zimę

Przewodniki zakupowe 2023-01-16 PRZECZYTASZ W W 1 MINUTĘ

Zimowe stylizacje pięknie uzupełnia biżuteria. Choć niejednokrotnie zastanawiamy się jakie wzory, modele i motywy będą najlepiej prezentować się do okazałych splotów czy zasłoniętych dekoltów, nie ulega wątpliwości, że zima nie musi oznaczać rezygnowania z akcesoriów i dodatków. Jaka biżuteria na zimę będzie widoczna i doskonale uzupełni niejeden look?

W ofercie Apart w salonach stacjonarnych i na apart.pl znaleźć można szeroki wybór biżuterii idealnej (nie tylko) na zimę. Wybraliśmy wzory i modele wyjątkowo bliskie nam o tej porze roku. Oto nasz subiektywny przegląd.

Wybór Agi

Choć z jednej strony biżuteria wybierana do zimowych stylizacji ma je podkreślać, z drugiej, jak jest w przypadku Agi, służy zaklinaniu aury i swoistemu przywoływaniu wiosny.

Cudzysłów

Cóż, będę szczera – nie dla mnie szusowanie na nartach i mroźne krajobrazy, nawet gdy cieszą oko i są wyjątkowo malownicze. Jako osoba ciepłolubna w środku zimy chcę sobie poprawić nastrój, czekając na wiosnę. Jak to robię? Oczywiście dobierając odpowiednie dodatki! Dla mnie zwiastunem wiosennych dni są oczywiście kwiaty i tęsknota za powracającymi ptakami. Kocham tulipany, które tym razem znalazłam w kolekcji Kids (jak się okazuje – nie tylko dla dzieci!) w formie kolczyków. Bardzo lubię broszki, które można świetnie stylizować, przypinając do szali i nakryć głowy, a w ofercie Apart są modele ozdobione kwiatami lub owadami. Zimowej monotonii lubię też dodać nieco kolorytu, a spośród najnowszych wzorów z linii Kolory spodobały mi się złote zawieszki w komplecie z kolczykami, ozdobione kryształami w pięknych odcieniach.

Aga, marketing Apart

Wśród modeli wybranych przez Agę nie brakuje tych, które łączą w sobie wybrane wzory i motywy – kwiatowe, roślinne, czy wspomniane ptaki.

Wybór Oktawii

Biżuteria, którą Oktawia wybiera na co dzień, to zdecydowanie wzory i modele podkreślające casualowe stylizacje. Najczęściej są to więc kolczyki na sztyfcie, zegarek i kilka pierścionków.

Cudzysłów

W okresie zimowym chętnie zakładam swetry, nierzadko z golfem. Świadomie w tym czasie rezygnuję z naszyjników i łańcuszków, „ciężar biżuteryjny” przerzucając na uszy. Chętnie wybieram kolczyki-koła lub wiszące modele. W moich stylizacjach nie brakuje także pierścionków. Co łączy biżuterię w okresie zimowym w moim wydaniu? Kruszec – o tej porze roku jest to zdecydowanie srebro.

Oktawia, marketing Apart

Oktawia chętnie także sięga po motyw, choć zdecydowanie całoroczny, niezwykle wdzięcznie podkreślający look o tej porze roku. Mowa oczywiście o biżuterii z motywem gwiazdy. W ofercie Apart znaleźć można biżuterię z tym motywem w wielu odsłonach.

Wybór Bartka

Coraz częściej biżuteria męska jest nieodłącznym elementem stylizacji. Współpracujący z marką twórca internetowy i przedsiębiorca Bartek Kołodziejczyk przyznaje, że na co dzień chętnie łączy ze sobą różne wzory i modele biżuteryjne.

Cudzysłów

Męskie dodatki nie muszą ograniczać się wyłącznie do spinek przy mankietach i odpowiednio dobranego zegarka. Panowie też chcą dobrze wyglądać. Męski naszyjnik może podkreślać osobowość albo przypominać o ważnym wydarzeniu, które miało miejsce w życiu. Lubię eksperymentować z modą, mam przy tym sporo dobrej zabawy.

Bartek, @pann_bartosz

Nierzadko biżuteria męska może kojarzyć się z wychodzeniem ze strefy komfortu. Warto jednak poszukać takiej, która podkreśli osobowość, charakter i styl. Bartek wśród swoich wyborów postawił właśnie na naszyjniki. Nie zabrakło jednak także innych wzorów i modeli, z uwzględnieniem stali szlachetnej.

Więcej inspiracji

Na stronie apart.pl, w naszych salonach oraz na profilach w mediach społecznościowych twórców współpracujących z marką znaleźć można jeszcze więcej – nie tyko zimowych – inspiracji. Z pewnością uda się znaleźć biżuterię idealnie odpowiadającą waszym potrzebom.

Warto spojrzeć także na wybory naszych ambasadorów i ambasadorek i znaleźć ten, który będzie najbliższy waszym gustom i stylowi.