Srebrna biżuteria na święta

TOP 5 świątecznych motywów biżuteryjnych

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Przewodniki Zakupowe 2022-11-29 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Eleganckie, świąteczne stylizacje nie będą kompletne bez odpowiednio dobranej biżuterii. Ta, zwłaszcza w okresie bożonarodzeniowym, odgrywa szczególnie ważną rolę. Motywy, po jakie sięgamy to nie tylko symbole tego wyjątkowego czasu, ale nierzadko także upominki wręczone wcześniej przez najbliższe nam osoby. Po jakie wzory i motywy biżuteryjne na święta warto sięgnąć?

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:

  • Istnieją motywy świąteczne w biżuterii, które idealnie dopełniać będą stylizacji w tym okresie. Wiele z nich jednak może być zakładanych także w innym czasie.

  • W ofercie Apart znaleźć można wzory i modele biżuterii świątecznej. To między innymi biżuteria z motywem choinki, renifera, prezent oraz Święty Mikołaj.

  • Wiele świątecznych motywów w biżuterii sprawdzi się także przy innych okazjach. To choćby biżuteria z motywem śnieżynki, idealna na cały sezon zimowy, lub biżuteria z motywem aniołka, która właściwie może być noszona przez cały rok.

Choć wiele wzorów i modeli biżuteryjnych śmiało może być noszonych o każdej porze roku, istnieją takie, które skrzętnie przechowujemy w szkatułkach, dając im szansę na dopełnienie stylizacji zaledwie przez kilka dni w roku. Nie ma wątpliwości jednak, że świecą wówczas pełnią blasku. Jakie świąteczne motywy biżuteryjne uzupełnią look w okresie bożonarodzeniowym?

CZYTAJ WIĘCEJ: Jaki prezent wybrać dla najbliższych?

1. Motyw aniołka

Biżuteria z motywem aniołka to szeroki wybór produktów dostępny zarówno w złocie, srebrze, jak i modele zdobione kolorowymi kamieniami lub cyrkoniami. Kolczyki, bransoletki czy zawieszki z motywem aniołka pięknie prezentować się będą zarówno do tych nieco mniej strojnych, jak i bardziej eleganckich, świątecznych outfitów.

Biżuteria z motywem aniołka to także wyjątkowy pomysł na (nie tylko) świąteczny upominek. Taka biżuteria będzie idealnym prezentem dla dziewczynki. Dziecięca biżuteria z motywem aniołka to również szeroki wybór, zwłaszcza kolczyków i zawieszek.

2. Motyw gwiazdki

Niewątpliwie świątecznym, zimowym motywem, a zarazem uniwersalną i pięknie prezentującą się o każdej porze roku biżuterią jest biżuteria z motywem gwiazdy. Styliści marki Apart zaprezentowali ten motyw w wielu odsłonach. Delikatne złote, jak i srebrne zawieszki z gwiazdą zachwycają elegancją. Podobnie jak bransoletki z motywem gwiazdy w różnych odsłonach. W ofercie marki znaleźć można także zachwycające gotowe zestawy Apart Beads z motywem gwiazdy lub zawieszki charms.

Zestaw uzupełniać może pierścionek z gwiazdą oraz kolczyki. Zarówno delikatne małe sztyfty, jak i długie, wiszące modele pięknie komponować się będą z zimowymi stylizacjami. W ofercie Apart znaleźć można biżuterię z motywem gwiazdy wykonaną bez dodatkowych ozdób, jak i modele, które zachwycą blaskiem i będą skrzyć się dzięki osadzonym w nich cyrkoniom lub kamieniom szlachetnym.

3. Motyw śnieżynki

Klasycznym i ponadczasowym zimowym motywem w biżuterii, który doskonale prezentować się będzie w okresie świątecznym, jest biżuteria z motywem śnieżynki. W kolekcji marki Apart znaleźć można płatki śniegu w wielu odsłonach. Zachwycające w swej prostocie klasyczne kolczyki śnieżynki na sztyfcie, lub nieco bardziej zdobne kolczyki śnieżynki z cyrkoniami, zachwycą kobietę w każdym wieku. Idealnie sprawdzą się również jako choćby świąteczny upominek.

Motyw śnieżynki w biżuterii to także inne modele, między innymi pierścionki, zawieszki czy bransoletki z motywem śnieżynki, które pięknie uzupełnią zimową stylizację. Biżuteria z motywem śnieżynki sprawdzi się zarówno podczas okołoświątecznego wyjścia z przyjaciółmi, na imprezie świątecznej w pracy, jak i w domowym zaciszu w trakcie spotkania z najbliższymi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Świąteczna Kampania Apart 2022

4. Motyw choinki

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas niezwykle symboliczny. Jednym z nieodłącznych elementów i symboli świątecznych, jeśli nie najważniejszym, jest choinka. W Apart czeka szeroka oferta biżuterii z motywem choinki. Znaleźć można bransoletki, zawieszki, naszyjniki i kolczyki z tym, niezwykłym drzewkiem. Zarówno złote, jak i srebrne modele.

Co symbolizuje choinka bożonarodzeniowa? Pięknie przystrojone drzewko ma oznaczać życie, odradzanie się i trwanie. Biżuteria z motywem choinki założona na spotkanie w gronie najbliższych będzie idealnie wpisywała się w to przesłanie.

5. Motyw świąt

Biżuteria z motywami świątecznymi to jednak coś więcej niż tylko choinka. W ofercie Apart znaleźć można wzory i modele miedzy innymi z symbolem renifera, bałwanka, dzwoneczków. Są także elementy takie jak prezent, jemioła, cukrowy lizak czy świąteczna skarpeta. Nie brakuje także Świętego Mikołaja!

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak powstawała Kampania Świąteczna Apart: rozmowa z Marcinem Tyszką


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora