Zawieszka mapa świata na łańcuszku

Pomysł na prezent dla podróżnika

Przewodniki Zakupowe 2023-06-02 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Jedni z nas kochają backpackerskie wyprawy na drugi koniec świata. Inni ukojenie znajdują podczas spaceru za miastem. Nie ulega wątpliwości, że wszystkie podróże nas rozwijają i dają ogrom satysfakcji. Dlatego po pierwsze warto się na nie decydować, a po drugie – wracać do nich wspomnieniami. Idealnym akcentem jest biżuteria z motywem podróży czy pamiątkowy grawer na zegarku. To także doskonały pomysł na prezent dla podróżnika.

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Biżuteria z motywem podróży będzie wspaniałym podkreśleniem zamiłowania do poznawania świata. I nie chodzi tylko o biżuterię przywiezioną z podróży, ale także o tę, którą wkładamy do walizki czy też nabywamy po powrocie, by upamiętnić przeżyte chwile.

  • Jednym z nieodłącznych elementów podróżniczego ekwipunku jest zegarek. Świetnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po smartwatch, którego rozwiązania dopasowane na miarę ułatwią poruszanie się po kraju i poza jego granicami.

  • Warto by biżuteria dla podróżnika na prezent była spersonalizowana. Idealnie sprawdzi się grawerunek, który można umieścić na biżuterii, zegarku lub akcesoriach z oferty Apart.

Biżuteria dla podróżnika

Myśląc o pamiątkach z podróży wielu z nas ma przed oczami przywiezione z wypraw rękodzieło czy album z wywołanymi po powrocie zdjęciami. Jednak niezwykle oryginalnym pomysłem na zachowanie wspomnień jest biżuteria z motywem związanym z podróżowaniem. Nie jest tu mowa tylko o biżuterii przywiezionej z podróży, ale o tej, którą wkładamy do walizki czy też nabywamy po powrocie, by upamiętnić przeżyte chwile.

Jaka biżuteria z motywem podróży będzie wspaniałym podkreśleniem zamiłowania do poznawania świata? W ofercie Apart dostępne są modele biżuteryjne odpowiadające wszelkim gustom – znaleźć można kolczyki, bransoletki, naszyjniki i zawieszki, a także niebanalne spinki do mankietów czy oryginalne zawieszki beadsa oraz charms. Nie brakuje zarówno gładkich wzorów, jak i kolorowych zdobień w postaci cyrkonii czy kamieni, które dodają energii każdej (nie tylko) podróżniczej stylizacji.

Na jakie motywy warto zwrócić uwagę? To niewątpliwie motyw kuli ziemskiej – symbol bliskich i dalekich podróży. Zaraz za nim motyw samolotu, doskonale podkreślający tak wyjazdy na dłuższe urlopy, jak i uwielbiane przez wielu city breaki. Nie sposób pominąć motywu wakacji i charakterystycznych dla niego elementów takich jak choćby muszla czy kotwica. Warto również przywołać motyw kompasu, pojawiający się jako element biżuterii damskiej oraz męskiej.

W Apart na wszystkich miłośników podróży czeka jeszcze jedna, niebanalna propozycja. To bransoletki z kolekcji Etno. Wykonane z japońskich koralików z elementami złota pięknie podkreślać będą wakacyjną beztroskę, a przy tym doskonale prezentować się na opalonej i wypoczętej skórze.

Zegarek dla podróżnika

Jednym z nieodłącznych elementów podróżniczego ekwipunku jest zegarek. Bardzo często stawiamy na modele sportowe, wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak choćby kompas, czy stoper. Przede wszystkim również zegarki wodoszczelne.

Podróżowanie, zwiedzanie, aktywny tryb życia – wszystkie te elementy związane z wyjazdami sprawiają, że świetnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po smartwatch. Rozwiązania, jakie oferują, będą niezwykle przydatne w podróżach na terenie kraju i poza jego granicami.

Warto spojrzeć również na smartwatche dla dzieci. Będą niewątpliwie atrakcyjnym akcentem w czasie podróży i pozwolą złapać podróżniczego bakcyla.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jaki zegarek dla dziecka wybrać?

Co jeszcze na prezent dla podróżnika?

Biżuteria czy zegarek idealnie sprawdzą się jako prezent dla podróżnika. Z pewnością osoba obdarowana doceni upominek podkreślający jej pasję i zainteresowania.

Chcąc jednak zaskoczyć bliską osobę, w ofercie Apart możliwe będzie znalezienie bardziej niebanalnego upominku. Może być to np. bransoletka z funkcją kabla ładującego ułatwiająca przenoszenie plików, niezwykły brelok zdobiący podróżny plecak czy walizkę, czy wreszcie łańcuszek do okularów – niezwykle delikatny i dziewczęcy, a zarazem bardzo praktyczny.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysł na prezent: personalizowany brelok

Dodatkowe elementy podróżnicze

Wybierając prezent dla podróżnika, znaczenie mają detale. Dlatego decydując się na zakup biżuterii, zegarka lub któregoś z akcesoriów z oferty Apart, warto nie tylko pomyśleć o niebanalnej formie opakowania, czy wręczenia go, ale również o personalizacji. Idealnie sprawdzi się grawerunek. Wiele modeli biżuteryjnych i wiele zegarków umożliwia umieszczenie na nich pamiątkowej dedykacji, czy ważnego symbolu. Możliwości te są uwarunkowane technicznie, jednak decydując się na grawer z pewnością uda się połączyć wybór prezentu z jego personalizacją.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biżuteria z grawerem: co należy wiedzieć?

zawieszka kotwica
zegarek aztorin