Szkatułka na biżuterię wraz z biżuterią

Jaką biżuterię zabrać do bagażu podręcznego?

Poradniki 2023-07-04 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Krótkie wypady za miasto, te wakacyjne, jak i poza sezonem, pozostają absolutnie w TOPie sposobów na ładowanie baterii. Kilkudniowy city break to doskonały sposób na regenerację, a przy okazji zobaczenia nowych miejsc, posmakowania nieznanych dań i poznania ludzi. Zazwyczaj w taką podróż zabieramy tylko małą walizkę. Jeśli wyjeżdżasz z bagażem podręcznym – nie zapomnij o biżuterii.

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • City break, czyli krótki wypad do innego miasta lub poza miasto, to niezwykle lubiana i chętnie wybierana forma odpoczynku.

  • Pakując bagaż należy zadbać o komfort podróżowania, różnorodność stylizacji i dopełnienie jej odpowiednią biżuterią.

  • Niezwykle ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie biżuterii na czas podróży. Szkatułki na biżuterię Apart to gwarancja bezpieczeństwa i doskonały design.

City break – co to?

City break, czyli krótki, najczęściej weekendowy wypad do innego miasta lub poza miasto, to niezwykle lubiana i chętnie wybierana forma odpoczynku. Zdarza się, że decydujemy się na nią solo, większość jednak preferuje podróżowanie w małych grupach. Integracja, odpoczynek, cudownie spędzony w gronie przyjaciół czas.

Dokąd na city break? Wszystko zależy od preferencji i upodobań związanych ze sposobem spędzania wolnego czasu. Może to być zarówno weekend w agroturystyce, jak i kilka dni w tętniącym życiem centrum miasta – w kraju lub za granicą. Domeną takich podróży – niezależnie od destynacji – jest minimalizm. Biżuteria, którą pakujemy do walizki, powinna być zatem odpowiednio przemyślana pod kątem wszystkich stylizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ: Studio Apart: City Break

Szkatułki na biżuterię

Zanim jednak o samej biżuterii i wzorach czy modelach, które warto ze sobą zabrać na wyjazd, kilka słów powiedzieć należy o samym ich pakowaniu. Zabierając ze sobą w podróż biżuterię, należy ją odpowiednio zabezpieczyć. Praktycznym, a zarazem niezwykle pięknym rozwiązaniem są kuferki podróżne. Dostępne w Apart szkatułki na biżuterię to ogromny wybór kolorów, kształtów i rozmiarów. W zależności od upodobań i samej biżuterii, jaką chcemy zabrać, z pewnością możliwe będzie znalezienie idealnego wzoru dla siebie.

Jaką biżuterię zabrać do bagażu podręcznego?

Dobierając biżuterię na wyjazd i pakując bagaż podręczny, należy zadbać o komfort podróżowania, różnorodność stylizacji i dopełnienie jej odpowiednią biżuterią. Jaką więc biżuterię zapakować do kuferka podróżnego? Warto wziąć ze sobą kilka różnych modeli i wzorów, tak, by w prosty sposób odmienić swój look.

Sprawdzą się wzory, modele i motywy ponadczasowe, uniwersalne. To więc kolczyki-koła, pierścionki noszone zgodnie z najnowszymi trendami w liczbie mnogiej, nawet po kilka na jednym palcu oraz delikatne łańcuszki – razem z zawieszką lub w zależności od splotu noszone sauté. Warto już na samą podróż wybrać ulubioną biżuterię – taką, która uzupełni nam każdą stylizację. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce w bagażu i będziemy miały więcej możliwości zmian looku w czasie pobytu poza domem.