Maja Naskrętska w Studio Apart

Studio Apart: Jak łączyć biżuterię?

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2023-02-08 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Złoto doskonale prezentuje się noszone razem ze srebrem. Okazałe formy z kolei śmiało zakładać można razem z bardziej delikatnymi i subtelnymi zdobieniami. Jak łączyć biżuterię? Na co położyć akcent? Które dodatki biżuteryjne podkreślić? O tym w najnowszym odcinku Studia Apart.

Studio Apart odwiedziła stylistka Maja Naskrętska. Podczas spotkania skupiła się na przedstawieniu kilku tipów jak łączyć biżuterię. Podkreśliła, że choć na pozór wydaje się to dość proste zadanie, łatwo przesadzić. Jak jednak dodała, istnieją zasady, które pomogą łączyć biżuterię w taki sposób, by podkreślić swój indywidualny styl.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić kilka bransoletek?

Stylistka pokazała fenomenalne biżuteryjne połączenia, tłumacząc przy tym jakimi regułami kierować się przy wyborze konkretnych wzorów i modeli.

Cudzysłów

Jeśli chodzi o naszyjniki, łączymy od trzech do pięciu sztuk. Ważne jest, by zakładać je od najkrótszego do najdłuższego. Jednocześnie jednak zadbać o to, żeby się nie nakładały.

Maja Naskrętska, stylistka

Ekspertka podkreśliła, jak ważne jest zachowanie różnorodności. Świetnie prezentować się będzie łańcuch połączony z perłami. Do tego doskonale pasować będzie łańcuszek z zawieszkami. Bardziej delikatne zestawy na szyi można z kolei skontrastować z dużymi kolczykami. Doskonale w każdym wydaniu prezentować się będą kolczyki-koła. W Apart dostępne są w wielu odsłonach. Zarówno jeśli chodzi o kruszce, rozmiary, jak i zdobienia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić kilka naszyjników?

Jeśli zastanawiacie się jak łączyć biżuterię i jak zestawiać ze sobą poszczególne wzory i motywy, koniecznie obejrzyjcie spotkanie z Mają w Studiu Apart. Być może stanie się inspiracją do poszukiwania własnego biżuteryjnego stylu?

Biżuterię, która pojawiła się w odcinku, zebraliśmy w specjalnym linku. Znajdziecie go w opisie pod filmem na naszym kanale na YT. Wszystkie wzory i modele dostępne są także na apart.p oraz w salonach stacjonarnych.

Pamiętajcie o subskrypcji, aby móc śledzić kolejne spotkania w Studiu Apart. Z pewnością nie zabraknie interesujących rozmów ze stylistami, ekspertami, ambasadorami marki i nie tylko!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora