Prezent na Walentynki 2024

Święto Zakochanych obchodzone jest na całym świecie 14 lutego. W tym dniu pary obdarowują się upominkami, które będą pamiątką ich wyjątkowej relacji. W Apart znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezent na Walentynki. Są tu zarówno prezenty dla niej z okazji Walentynek, jak i walentynkowe prezenty dla niego.

Pierścionek zaręczynowy na Dzień Zakochanych

Wielu mężczyzn decyduje się w dniu Święta Zakochanych na zaręczyny. Nie mogą się one odbyć bez pierścionka zaręczynowego. Apart posiada bogatą kolekcję pierścionków zaręczynowych na Walentynki. Kierując się gustem narzeczonej wybierz ten, który będzie dla niej odpowiedni. Najchętniej wybieranym pierścionkiem na zaręczyny w Walentynki jest klasyczny pierścionek zaręczynowy z jednym diamentem. Panie gustujące w biżuterii o wyrazistej formie z radością przyjmą klasyczny pierścionek zaręczynowy z wieloma diamentami. Równie interesującym walentynkowym pierścionkiem zaręczynowym będzie złoty pierścionek z jednym diamentem w nowoczesnym stylu lub nowoczesny pierścionek zaręczynowy z wieloma diamentami. Do wyboru są także obrączkowe złote pierścionki zaręczynowe, które wyróżniają się minimalistycznym kształtem i kunsztownie oprawionymi diamentami. Pierścionek z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi to pierścionek zaręczynowy na Walentynki dla tych z pań, które lubią barwne dodatki.

Doskonałym pierścionkiem zaręczynowym na Walentynki będzie także złoty pierścionek z cyrkoniami. Do wyboru mamy zarówno klasyczne złote pierścionki z jedną cyrkonia, jak i pierścionki z białego złota z kilkoma cyrkoniami. Wielokamieniowe złote pierścionki zaręczynowe w formie karmazycji to wciąż ponadczasowy wzór.

Walentynkowe serduszko dla niej

Symbolem Walentynek jest serduszko. W Apart znajdziesz największy wybór prezentów walentynkowych w formie biżuterii dla niej. Podaruj na Walentynki bliskiej osobie jedną z propozycji biżuterii w kształcie serca.

Pierścionek z sercem dla niej na Walentynki

Pierścionek jest jednym z najbardziej wymownych upominków, który możesz podarować na Walentynki. Złoty pierścionek z serduszkiem dla niej będzie trafionym upominkiem. W kolekcjach Apart znajdziesz zarówno złote pierścionki serce z diamentami, jak i pierścionki z sercem z żółtego złota i cyrkoniami. Jeśli bliska Ci osoba preferuje srebrną biżuterię podaruj jej na Walentynki srebrny pierścionek z sercem i cyrkoniami. Równie atrakcyjnym wyborem na prezent walentynkowy będzie złoty pierścionek z cyrkoniami i kolorowym kamieniem – szafirem, szmaragdem, rubinem czy topazem. Złoty pierścionek love to wymarzony prezent dla niej na Walentynki.

Walentynkowa bransoletka z sercem dla niej

Podaruj na Walentynki swojej wybrance jedną ze złotych bransoletek z podwójnym serduszkiem i diamentami jako symbol Waszej miłości. Wspólne chwile możesz upamiętnić także złotą bransoletką z sercem i cyrkoniami lub złotą bransoletką z serduszkami i cyrkonią. Pięknym prezentem na Walentynki dla niej będzie srebrna bransoletka z sercem i cyrkoniami. Niezwykle wymownym podarunkiem z okazji Święta Zakochanych dla niej będzie złota bransoletka love lub złota bransoletka z napisem love i sercem. Złote bransoletki z sercem i perłą zachwycają delikatnością i idealnie sprawdzą się w roli walentynkowego upominku dla niej. Jeśli poszukujesz dyskretniejszej biżuterii dla niej na Walentynki to w kolekcjach Apart znajdziesz wiele ciekawych wzorów – złote bransoletki serce, srebrne bransoletki serduszka, niezwykle modne bransoletki srebrne pozłacane z sercami lub złote bransoletki love w wielu odsłonach.

Kolczyki serduszka dla niej na Walentynki

Ulubioną biżuterią wielu pań są kolczyki. Kolczyki z sercem to idealny pomysł na prezent dla niej z okazji Walentynek. Spośród kilkuset wzorów możesz wybrać złote kolczyki serca z diamentami, złote kolczyki serca z brylantami na sztyfcie czy wiszące złote kolczyki serduszka z diamentami. Nie mogło także zabraknąć złotych kolczyków serce z cyrkoniami dla niej. Interesujące są asymetryczne złote kolczyki serce, literka dla niej na Walentynki. Złote kolczyki serduszka łańcuszkowe czy złote kolczyki serce na biglu to propozycje biżuterii na Walentynki dla nastolatek. Często też przez nastolatki wybierana jest biżuteria srebrna. Znajdziemy tu srebrne kolczyki serca z cyrkoniami, kolczyki srebrne wiszące czy srebrne kolczyki z kolorowymi cyrkoniami na sztyfcie. Niezwykle modnym pomysłem na prezent walentynkowy dla niej będą kolczyki srebrne pozłacane serduszka i kolczyki srebrne pozłacane serca z kolorowymi cyrkoniami.

Walentynkowy naszyjnik dla niej

Nie ma bardziej wymownego upominku dla niej na Walentynki jak naszyjnik serce. Różnorodność wzorów naszyjników walentynkowych w Apart jest urzekająca. Są tu złote naszyjniki serduszka, złote naszyjniki serca z cyrkoniami, złote naszyjniki serce z diamentami. Zachwycający jest także złoty naszyjnik z diamentami i podwójnym sercem; złoty naszyjnik z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi – topazem, ametystem, turmalinem i tanzanitem czy nowoczesne naszyjniki serce z diamentami i agatami. Jeśli poszukujesz dyskretniejszego naszyjnika na Walentynki dla niej to idealne będą zarówno złote naszyjniki z podwójnym sercem, jak i złote naszyjniki love z sercem. Równie interesującym prezentem na Walentynki dla niej będą srebrne naszyjniki serca. Znajdziemy tu srebrne naszyjniki serca z cyrkoniami; srebrny naszyjnik z cyrkoniami i perłą; srebrne naszyjniki z cyrkoniami podwójne serduszko; srebrne naszyjniki serce z masą perłową czy srebrne naszyjniki serce, literka. Ciekawą propozycją biżuterii na Walentynki dla niej są naszyjniki srebrne pozłacane serce.

Zawieszka na Walentynki dla niej

Subtelniejszym biżuteryjnym prezentem walentynkowym dla niej będzie zawieszka serce na łańcuszek. Wśród kilkuset propozycji mamy do wyboru złote zawieszki serce z diamentami; złote zawieszki na łańcuszek serce z brylantem. Dla pań ceniących nietuzinkową biżuterię idealne będzie złote serduszko z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi – topazem, tanzanitem czy ametystem. Atrakcyjnym prezentem walentynkowym dla niej jest także złota zawieszka serce z cyrkonią, złote zawieszki serca z cyrkoniami, złote zawieszki z kolorowymi cyrkoniami czy złote zawieszki serca bez kamieni. Ponadczasowym prezentem na Walentynki dla niej będzie złota zawieszka serce puzderko na łańcuszek, w którym możemy ukryć zdjęcie. Są tu złote puzderka serca z diamentami, złote puzderko serce na łańcuszek, złote puzderko z białego złota czy srebrne puzderka serca na zdjęcie. Dla tych z pań, które nie lubią żółtego kruszcu mamy zawieszki serca z białego złota na łańcuszek, zawieszkę serce z białego złota z diamentami, zawieszki serduszka z białego złota z cyrkoniami. Walentynkowym prezentem dla nastolatki będzie srebrne serduszko z cyrkoniami czy zawieszka srebrne serduszko z cyrkonią. Zawieszki serca ze srebra z bursztynem i srebrna zawieszka z cyrkoniami i perłą to doskonały prezent w formie biżuterii na Walentynki dla tradycjonalistek.

Zawieszka na bransoletkę serduszko

Walentynkowych motywów nie mogło zabraknąć w dwóch ulubionych kolekcjach biżuterii Apart – Beads Collection i Charms. Beads Collection to biżuteria, której ideą jest samodzielne komponowanie własnych zestawów. Idealnym prezentem na Walentynki dla niej będzie jeden z gotowych kompletów – srebrna bransoletka z zawieszkami serca na bransoletkę. Jeśli obdarowana już posiada taki zestaw to proponujemy srebrne zawieszki na bransoletkę serce z cyrkoniami, która stanie się piękną pamiątką od ukochanego. Do złotej bransoletki beads dobierz z kolei złotą zawieszkę beads serce na bransoletkę lub złotą zawieszkę serce beads z diamentami.

Równie urzekającym prezentem na Walentynki dla niej będzie serce z kolekcji Charms, której charakter możesz w prosty sposób odmienić za pomocą zawieszek charms. Dla początkujących kolekcjonerek tej wyjątkowej biżuterii przygotowano srebrne pozłacane zestawy – bransoletka i zawieszki charms z motywem serca lub srebrne naszyjniki z zawieszkami serduszkami charms. Dla posiadaczek bransoletki charms są do wyboru złote zawieszki charms serca na bransoletkę, złote serduszka charms z diamentami, srebrne pozłacane zawieszki charms serce i srebrne zawieszki charms serca pasujące także do srebrnych naszyjników charms.

Dzień Zakochanych w kolorze czerwonym

Walentynki niewątpliwie kojarzą się z kolorem czerwonym. Doskonałym prezentem dla niej z okazji Walentynek będzie biżuteria z czerwonym kamieniem – rubinem lub rubinem syntetycznym. Spośród kilkudziesięciu wzorów z czerwonym rubinem możemy wybrać prezent na Walentynki dla niej. Znajdziemy tu zarówno pierścionki z rubinem i diamentami, jak i złote pierścionki z cyrkoniami i rubinem syntetycznym. Jeśli ulubioną biżuterią naszej ”Walentynki” są kolczyki to możemy podarować jej złote kolczyki z rubinem syntetycznym i cyrkoniami lub złote kolczyki z diamentami i rubinami. Do walentynkowego prezentu dla niej możemy dobrać złotą zawieszkę z rubinem i diamentami lub złotą zawieszkę serce z diamentem i rubinem.

Dla młodej dziewczyny lub dla nastolatki idealnym prezentem walentynkowym będzie jedna z bransoletek z czerwonego włókna z sercem, którą znajdziesz w kolekcji Fun Fun. Do wyboru są zarówno bransoletki złote serce, jak i bransoletki serce srebrne.

Biżuteria na Walentynki dla niej – EKG serca

Kiedy widzimy bliską nam osobę nasze serce zaczyna szybciej bić. Idealnym prezentem walentynkowym dla niej będzie biżuteria z sercem i EKG. W Apart znajdziesz kilkadziesiąt propozycji z tym wyjątkowym motywem. Są tu złote bransoletki z diamentem EKG serca; bransoletki srebrne pozłacane EKG serca czy srebrne bransoletki EKG serca. Na szyję z kolei przygotowano złote naszyjniki serce, EKG serca z diamentami; złote naszyjniki EKG serca; złoty naszyjnik serce, EKG serca z cyrkoniami; naszyjniki srebrne pozłacane EKG serca czy klasyczne srebrne naszyjniki serce, EKG serca. Dla zwolenniczek subtelnych dodatków mamy złote zawieszki serce, EKG serca z cyrkoniami; złotą zawieszkę EKG serca z diamentami i srebrne zawieszki EKG serca z cyrkoniami.

Prezent dla niego na Walentynki

Święto Zakochanych celebrowane jest także przez mężczyzny. Podaruj mu jeden z upominków na Walentynki, który będzie dowodem Twojej sympatii. Idealnym prezentem na Walentynki dla niego będą spinki do mankietów, które są niezbędnym dodatkiem każdego mężczyzny. Spośród kilkudziesięciu modeli na uwagę zasługują złote spinki do mankietów z diamentami i onyksem czy spinki do mankietów z diamentami w białym złocie. Dla panów ceniących dyskretniejsze dodatki mamy srebrne spinki do mankietów. W kolekcji męskich dodatków i akcesoriów marki Aztorin dostępnej w Apart znajdziesz wiele modnych modeli spinek do mankietów dla niego, które będą trafionym prezentem na Walentynki. Różnorodność wzorów spinek do mankietów ze stali szlachetnej dla niego pozwoli wybrać Ci pasujące do gustu męża, narzeczonego czy partnera.

Najpopularniejszym rodzajem męskiej biżuterii są bransoletki. Wśród propozycji marki Aztorin znajdziesz tę, która będzie idealnym prezentem dla niego z okazji Święta Zakochanych. Do wyboru są modne męskie bransoletki ze skóry i stali szlachetnej; klasyczne bransoletki z blaszką, na której można wygrawerować sentencję oraz nietuzinkowe męskie bransolety z kamieniami – agatem, tygrysim okiem czy lawą.

Jeśli mężczyzna, którego chcesz obdarować w Walentynki interesuje się modą to wspaniałym prezentem dla niego będą męskie naszyjniki ze stali szlachetnej.

Męskie obrączki ze stali szlachetnej z logo Aztorin to kolejny inspirujący pomysł na prezent walentynkowy dla niego. Spośród kilkudziesięciu wzorów na pewno znajdziesz tę, która stanie się jego ulubioną biżuterią.

Ciekawym upominkiem walentynkowym dla niego będzie męski sygnet. W Apart dostępne są zarówno klasyczne złote sygnety dla niego, jak i sygnety ze stali szlachetnej o nowoczesnej estetyce. Mężczyźni cenią praktyczne prezenty. Takim upominkiem dla niego z okazji Święta Zakochanych będzie oryginalny klips do banknotów ze stali szlachetnej. Brelok do kluczy marki Aztorin zapewne będzie trafionym prezentem walentynkowym dla niego. Spośród kilkudziesięciu wzorów wybierz ten, który przypadnie mu do gustu. Brelok ze stali szlachetnej z kompasem czy stalowy brelok ze skrzydłem to tylko część z dostępnych wzorów.

Smartwatch dla niego na Walentynki

Bliski Ci mężczyzna lubi nowinki techniczne? Doskonałym prezentem dla niego z okazji Walentynek będzie smartwatch. Bogatą kolekcję wyjątkowych zegarków elektronicznych znajdziesz w Apart. Nowoczesny smartwatch Garmin z GPS oraz innymi przydatnymi funkcjami sprawi ogromną radość mężczyźnie prowadzącemu aktywny tryb życia.

Walentynkowa karta upominkowa na prezent dla niej i dla niego

Jeśli nie potrafisz się zdecydować na żadną z biżuteryjnych propozycji, a chcesz obdarować ukochaną osobę prezentem na Walentynki, wybierz kartę upominkową Apart. Karta podarunkowa o tematycznej szacie graficznej i określonym przez Ciebie nominale może zostać zrealizowana zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym.

Wysyłka prezentu na Walentynki

Nie możesz osobiście wręczyć prezentu z okazji Walentynek? Wejdź na www.apart.pl i złóż zamówienie, a my je dostarczymy. Składając je odpowiednio wcześnie możesz zlecić personalizację prezentu z okazji Dnia Zakochanych poprzez wykonanie grawerunku na biżuterii, jak i zegarku. Tak przygotowany walentynkowy upominek wyślemy w Twoim imieniu na wskazany adres, natomiast rachunek oddzielnym listem trafi do Ciebie. Do pięknie zapakowanego w pudełko i torebkę prezentu możemy dołączyć także Twoją osobistą dedykację w postaci bileciku.

Najczęściej szukane