Marta Pożarlik wraz z modelką

Studio Apart: Stylizacje biżuteryjne na wigilię

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2022-12-08 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

24 grudnia zasiadamy do najbardziej uroczystej kolacji w całym roku. Staranne nakrycie do stołu i świąteczne dekoracje domu to jedno. To także czas, kiedy zakładamy eleganckie stroje i oczywiście biżuterię. Tej ostatniej zdecydowanie nie może zabraknąć. Stanowi nieodłączny element stylizacji, ale… może się różnić w zależności od roli, jaką pełnimy danego dnia. Jaką biżuterię założyć na wigilię?

Studio Apart odwiedziła Marta Pożarlik, która podpowiedziała jakie stylizacje będą odpowiednio prezentować się przy świątecznym stole. Stylistka znana w sieci również jako Pani od wizerunku opowiedziała także, jak ważna jest biżuteria, która wybierzemy i jakie jest jej znaczenie symboliczne. Ekspertka pokazała, jak drobna zmiana może odmienić całościowy look i które komplety biżuterii wybrać, gdy zdecydujemy się włożyć czarną sukienkę. Na inne warto postawić organizując wigilię w swoim domu, a na inne, gdy wybieramy się w odwiedziny do najbliższych.

Stylistka poświęciła także uwagę niezwykle ważnemu spotkaniu w okresie świątecznym, a mianowicie wigilii firmowej. Dobrze jest postawić na formy proste, klasyczne, ponadczasowe.

Cudzysłów

Wigilia służbowa to również sytuacja oficjalna, dlatego obowiązuje nas dress code. Garnitury sprawdzą się najlepiej. Ale nie można wyjść na kolację firmową bez biżuterii.

Marta Pożarlik, stylistka

CZYTAJ WIĘCEJ: Jaki prezent na święta wybrać?

Biżuteria to nieodłączny element wielu stylizacji. Zwłaszcza w okresie świątecznym, gdy forma odgrywa ogromne znaczenie. Warto wówczas postawić na bardziej okazałe modele, w tym także biżuterię z typowo świątecznymi wzorami. Idealnie sprawdzi się gwiazdka czy perły, które to mogą być noszone przez cały rok. Ale dobrym pomysłem jest także biżuteria modułowa. Kolekcja charms lub beads umożliwia wymianę zawieszek i skomponowanie idealnego zestawu na daną okazję. W grudniu niech będą to mikołaje, sanki, renifer, dzwonek czy bałwanek.

CZYTAJ WIĘCEJ: TOP 5 świątecznych motywów biżuteryjnych

Biżuteria, która pojawiła się w nagraniu, została umieszczona w linku pod opisem naszego wideo na YT. Wszystkie modele i wzory są także dostępne na apart.pl oraz w naszych salonach. Zapraszamy do poszukiwania wymarzonych i idealnych prezentów – na święta i nie tylko.

Do zobaczenia w kolejnym odcinku Studia Apart!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora