Banaszewska
Inspiracje prezentowe - Banaszewska

Asia Banaszewska –#girlboss, która na swoim Instagramie pokazuje codzienność bez filtra. Oprócz bloga poświęconego tematyce lifestyle prowadzi również Instacademy, gdzie można znaleźć dużo treści dotyczących nie tylko Instagrama, ale również szeroko pojętego content i influence marketingu. Prywatnie żona oraz mama małego Bąbla. Zamiłowanie do kolorów i pięknych scenerii pokazuje na swoich kanałach.

Zobacz kolekcje w stylu Asi

Zegarki Elixa

Magic Moments

Simple Shine

Święta

Prezent świąteczny dla mamy

Każda fanka klasycznych wzorów ma w swojej szkatułce z biżuterią perły. Są one synonimem elegancji, ale od wielu sezonów noszone są bardziej casualowo. Fanki klasyki pokochają perły w nowoczesnym wydaniu. Kolejnym pomysłem mogą być również kolczyki koła w kolorze złota lub pierścionek z cyrkoniami. Będziemy mieli pewność że obdarowana osoba nie rozstanie się z naszym prezentem przez długie lata i będzie nas zawsze miło wspominać.

Zobacz kolekcje w stylu Asi

Serce

Perły

Perły

Koła

Inspiracje prezentowe - Banaszewska

Każdy z nas zna romantyczną duszę, która na co dzień bardziej kieruję się sercem niż rozwagą. Dla takich osób idealnym pomysłem na prezent będzie biżuteria. Wrażliwym duszom najbliżej do minimalizmu, dlatego idealnym wyborem będą delikatne bransoletki, naszyjniki lub obrączkowe pierścionki z cyrkoniami. Dziewczyny z głową w chmurach zachwyca się również drobnym naszyjnikiem z gwiazdkami i księżycami.

Zobacz kolekcje w stylu Asi

Bransolety

Pierścionki

Aztorin

Bransoletki

Inspiracje prezentowe - Banaszewska

Dla osób, które już we wrześniu nucą Last Christmas, a w październiku zaczęły piec pierniczki. Dla tzw. „świątecznych freaków”, którzy są bardzo dumni z tego przydomku, idealna na prezent będzie biżuteria z kolekcji Charms. Bogactwo zawieszek z motywem świąt rozkocha niejednego fana tego magicznego czasu. To również idealny podarunek na lata – z każdym rokiem możesz dokupywać zawieszki, tak aby stworzyć niesamowity świąteczny zestaw.

Zobacz kolekcje w stylu Asi

Bergstern

Beads

Stars

Charms