Kulisy przygotowania spotu telewizyjnego

Kulisy przygotowania spotu telewizyjnego

2010-03-02

W pierwszych dniach marca 2010 miała miejsce premiera spotu telewizyjnego Apart z udziałem Anety Kręglickiej. Ten piękny, subtelny i zmysłowy film to kolejna odsłona kampanii diamentowej z naszą ambasadorką – najpiękniejszą na świecie Polką.

Spot jest kontynuacją kampanii realizowanej w basenie Morza Śródziemnego. Po ubiegłorocznej sesji fotograficznej w Monte Carlo powstał film w zupełnie nowym miejscu – na urokliwej wyspie Cypr. Łączy się tam historia z nowoczesnością, niczym wieczne diamenty w designerskiej oprawie, które proponuje w swych salonach Apart. W scenerię starożytnych zabytków wplatają się nadmorskie budowle zaskakujące architekturą. A przecież słowo diament pochodzi od greckiego adamas... Taki właśnie jest nowy spot Apart – ujmuje lekkością, jasnością barw, czystością, a przy tym jest w nim pewna tajemnica... Tajemnica diamentów i pięknej biżuterii Apart.

To kolejne wielkie przedsięwzięcie Apart, zrealizowane z rozmachem i udziałem najlepszych twórców filmowych oraz fachowców w branży. Za reżyserię odpowiadał Maciej Żak (prywatnie mąż Anety Kręglickiej), a operatorem był Arek Tomiak.