• 2019-11-05
  Apart zabiera nas tym razem w podróż pełną kolorytu, beztroskiej, niemal dziecięcej radości i zabawy dobrze znanymi motywami oraz nawiązaniami do musicalowego klimatu. Przed obiektywem Marcina Tyszki stanęła ambasadorka Apart Małgorzata Socha, uczestnicy ósmej edycji programu „Top Model” i oczywiście... Święty Mikołaj!
 • 2019-11-04
  Marka Apart od lat partneruje kolejnym edycjom popularnego show „Top Model”. W ramach programu odbywają się sesje z udziałem kandydatów na modelki i modeli, a zegarki i biżuteria z kolekcji marki wiele z nich uświetniła swoim blaskiem. Jedną z takich wyjątkowych konkurencji była sesja w deszczu.
 • 2019-10-23
  Kasia Zielińska po raz drugi staje przed obiektywem aparatu dla marki Artelioni w klimatycznej opowieści o dniu z życia współczesnej kobiety, która jest w nieustannym ruchu. Biżuteria marki Artelioni doskonale wpisuje się w każdy punkt jej planu dnia, niezależnie od okoliczności.
 • 2019-10-07
  Doroczna gala wręczenia wyróżnień ELLE STYLE AWARDS odbyła się w stołecznej Galerii Zachęta. Miała wyjątkowy charakter ze względu na jubileusz 25-lecia istnienia polskiej edycji magazynu „ELLE”. Nowoczesne i eleganckie statuetki dla nagrodzonych ze świata mody powstały w pracowniach Apart.
 • 2019-10-01
  Co wpływa na kobiece wybory w kwestii stylizacji? Pora roku, dnia, ważne wydarzenie, a może po prostu aktualny nastrój? Wiele różnych czynników decyduje o tym, jaki look wybierają kobiety w danej chwili, ale jedno pozostaje niezmienne - biżuteria i zegarki marki Elixa doskonale współgrają z każdym z nich.
 • 2019-09-25
  Logo Bergstern można przez cały rok oglądać na tzw. stałej linii startowej Jungfrau Marathon w szwajcarskim Interlaken. To miejsce, z którego rozpoczyna się Jungfrau Marathon, jeden z najbardziej znanych górskich maratonów, nazywany najpiękniejszym na świecie ze względu na niezwykle malowniczą trasę, przebiegającą w szwajcarskich Alpach.
 • 2019-09-21
  Na gali Kobiety Roku Glamour w CSW Zamku Ujazdowskim w Warszawie wyłoniono laureatów – Apart jest partnerem tego plebiscytu magazynu „Glamour” od lat. W tym roku zadebiutowała nowa odsłona statuetek, wykonanych w pracowniach Apart, którą otrzymało 6 kobiet i 2 Mężczyzn Glamour.
 • 2019-09-19
  Letni sezon jeździecki obfitował w szereg ciekawych wydarzeń z udziałem marki szwajcarskich zegarków Albert Riele. Najwięcej emocji dostarczył wszystkim zainteresowanym hippiką wielki sukces i awans polskiej drużyny WKKW, która zwyciężyła w kwalifikacjach olimpijskich, zyskując tym samym prawo startu w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio!
 • 2019-09-12
  Marka Aztorin ponownie sponsorowała wyjątkowe wydarzenie, jakim jest organizowany od lat Wielki Mecz TVN, który rozegrano na stadionie warszawskiej Legii.
 • 2019-09-04
  Tego lata w warszawie dwukrotnie odbył się event dla najmłodszych – Dzień Zabawy z Nickelodeon, którego partnerem była marka zegarków AM:PM.
 • 2019-08-01
  W dniach 26 – 28 lipca 2019 r. rozegrano AZTORIN Kite Challenge, zawody w kitesurfingu zaliczane do punktacji Pucharu Polski. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Polski Związek Kiteboardingu, a najlepszym zawodnikom przyznano nagrody od sponsora tytularnego imprezy – sportowe zegarki AZTORIN.
 • 2019-07-18
  Jesienna sesja Apart została zrealizowana w malowniczej, pulsującej energią stolicy Hiszpanii i nie jest to wybór przypadkowy. To właśnie w Madrycie marka Apart otworzyła swój pierwszy salon w tym fantastycznym, pełnym kolorytu kraju.
 • 2019-06-12
  Prezenterka, dziennikarka, piękna kobieta i ekspertka w tematyce ślubnej - Agnieszka Hyży, która wie, jak kształtują się aktualne ślubne trendy, wybrała najpiękniejsze, ponadczasowe pierścionki zaręczynowe z kolekcji Apart i wystąpiła w nastrojowej sesji marki.
 • 2019-05-26
  Kolejna edycja rodzinnego spotkania pod patronatem marek AM:PM i Apart stała się przygodą, która na długo zapisze się w pamięci dzieci i rodziców. Goście wydarzenia podziwiali najnowsze kolekcje biżuterii dziecięcej Apart oraz marki zegarków AM:PM, dedykowanej dużym i małym, w której znalazły się m.in. licencjonowane linie Disney, Marvel i Star Wars. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna nowość - linia zegarków z motywem ulubionych superbohaterów świata Marvel.
 • 2019-05-22
  Piotr Stramowski to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce; wielokrotnie występował w hitowych produkcjach filmowych, a z żoną - aktorką Katarzyną Warnke - tworzy jedną z najgorętszych par show-biznesu. Absolwent krakowskiej PWST właśnie wystąpił w zupełnie nowej roli - został Ambasadorem, a jednocześnie gwiazdą najnowszej kampanii marki Aztorin.
 • 2019-05-20
  Goście Wielkiej Gali Gwiazd Plejady zostali zaproszeni do wytwornych wnętrz warszawskiego Ufficio Primo, gdzie odbyło się uroczyste podsumowanie plebiscytu portalu Plejada. Partnerem głównym wydarzenia od pierwszej edycji jest Elixa - marka oferująca biżuterię i damskie zegarki. Laureaci każdej kategorii otrzymują m.in. upominki Elixa.
 • 2019-05-09
  Za nami Gala Finałowa Superbrands Polska 2019, a wśród uhonorowanych nagrodą podczas XIII edycji tego projektu znalazła się marka Apart, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie po raz kolejny. Obok uznanych marek i firm, ludzi związanych z biznesem oraz marketingiem, statuetki otrzymują również przedstawiciele kultury, a także instytucje z nią związane.
 • 2019-05-04
  Zakończył się 12. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w Krakowie, któremu partneruje marka Albert Riele. Eleganckie zegarki tej ekskluzywnej szwajcarskiej marki otrzymali laureaci głównych nagród aktorskich - Gabriela Muskała (za kreację w dramacie „Fuga”) i Jacek Braciak (za rolę w „Córce trenera”). Główną nagrodę Festiwalu przyznano thrillerowi „Sons of Denmark”, którą odebrał jego reżyser Ulaa Salim, natomiast Jacek Borcuch i jego „Słodki koniec dnia” zwyciężyli w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych.
 • 2019-04-17
  Obecność najbliższych, atmosfera radości, wspólne chwile z rodziną - to w życiu cenimy najbardziej. W nowej kampanii Apart Małgorzata Socha wciela się w rolę współczesnej kobiety celebrującej niezwykłe momenty w swoim życiu. Spontaniczna zabawa z dziećmi, beztroskie świętowanie, codzienne drobne przyjemności, a przede wszystkim czas spędzony z mamą – to wszystko zobaczymy w najnowszej kampanii kolekcji Apart Beads Collection.
 • 2019-04-15
  Aby biżuteria odkryła pełnię swojego piękna i różnorodności, niezbędne są dwa elementy - kobieta, która ją założy oraz zachwycająca sceneria. Marka Apart w najnowszej kampanii na lato 2019 prezentuje dwa oblicza kobiety, a uosabiają je Kasia Sokołowska oraz Kasia Szklarczyk na tle najbardziej malowniczych zakątków wyspy Lanzarote.
 • 2019-04-08
  Przewrotny tytuł nie mógł zmylić grona wielbicieli twórczości Ilony Majer i Rafała Michalaka. Najnowsza, zaprezentowana w industrialnej przestrzeni warszawskich Miejskich Zakładów Autobusowych kolekcja duetu, nic wspólnego z ciszą nie miała. Wyrazistemu pokazowi towarzyszyła oczywiście marka Elixa i jej biżuteria.
 • 2019-04-01
  Wiosenno - letnia kampania uznanej marki Elixa, która w swojej ofercie ma zarówno linię biżuteryjną, jak i zegarkową to zaproszenie do prawdziwie wakacyjnego klimatu. Ambasadorka marki, top modelka Zuzanna Bijoch wystąpiła w niej na tle słonecznych plenerów Teneryfy.
 • 2019-03-26
  Łukasz Jemioł zaskoczył swoim najnowszym pokazem na wiosnę i lato 2019. Nie tylko prostą i ciekawą scenografią z podwieszonymi elementami w formie wycinanek, zdobiącymi wnętrza warszawskiego budynku DESA Unicum, ale przede wszystkim projektami, które zaprezentował tradycyjnie już z biżuteryjnymi dodatkami marki Apart.
 • 2019-03-08
  Jedyny w Polsce autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką cykl halowych zawodów konnych Cavaliada Tour 2018/2019 to cztery lokalizacje - Poznań, Lublin, Kraków i Warszawa. Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele od lat wspiera najbardziej prestiżowe wydarzenia, także sportowe - i ponownie partnerowała temu cyklowi.
 • 2019-03-06
  Do grona pięknych ambasadorek biżuteryjnej marki Artelioni dołączyła Katarzyna Zielińska. Dwukrotna zdobywczyni Telekamery, aktorka występująca na deskach teatralnych, w popularnych serialach i filmach, piosenkarka oraz uczestniczka najchętniej oglądanych show telewizyjnych, rozpoczęła swoją przygodę w roli ambasadorki Artelioni występując w najnowszej, wiosenno - letniej kampanii marki.
 • 2019-03-02
  To była jubileuszowa, dziesiąta edycja plebiscytu Gwiazd Dobroczynności magazynu „Show” i kolejna, w której przyznawane laureatom statuetki zostały zaprojektowane i wykonane w pracowniach Apart.
 • 2019-02-25
  Po raz dwudziesty drugi wręczono statuetki dla laureatów plebiscytu Telekamery magazynu „Tele Tydzień”. Apart po raz kolejny został sponsorem statuetek tego plebiscytu. Nagrody trafiają do rąk ludzi związanych z małym ekranem: osobowości telewizyjnych, aktorek i aktorów, prezenterów, twórców ulubionych produkcji telewizyjnych.
 • 2019-02-12
  Jubileuszowa, bo dwudziesta finałowa gala prestiżowego plebiscytu „Doskonałość Mody”, organizowanego przez miesięcznik „Twój STYL”, odbyła się w warszawskim Centrum Praskim Koneser.
 • 2019-01-23
  W walentynkowej odsłonie sesji Apart połączył uczestników Top Model w stylowe pary.
 • 2019-01-21
  W najnowszej, ślubnej kampanii Apart wystąpiła niezwykła para modeli – zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji programu Top Model Katarzyna Szklarczyk oraz Franciszek Strąkowski uczestnik i jeden z ulubieńców widzów Top Model.